Ekran kartı ve işlemci sıcaklığını gösteren ekran nereden bulunur?

Frennzy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Ekran kartı ve işlemci sıcaklığını gösteren harici olarak bilgisayara takılan gösterge var mıdır? Varsa nereden bulabilirim ismini bilmediğim için internette bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kenarda köşede idare edecek kadar Android işletim sistemli bir telefon varsa bedavaya getirirsin :D Remote System Monitor (Trigonesoft) uygulamasını azcık bir bağışla satın alabilir ve pc ile aynı modeme bağlıysan dilediğin gibi neyi nasıl görüntülemek istiyorsan ayarlayabilirsin. Bir de HWinfo yüklemen gerekli ek olarak. Uygulamanın ayarlarının nasıl yapılacağı da birçok videoda anlatılıyor.

19.jpg

Bir yaşıma daha girdim.

Evet isteğim tam olarak bu çok teşekkür ederim.

Eğer kenarda köşede idare edecek kadar Android işletim sistemli bir telefon varsa bedavaya getirirsin :D remote System monitor (trigonesoft) uygulamasını azıcık bir bağışla satın alabilir ve PC ile aynı modeme bağlıysan dilediğin gibi neyi nasıl görüntülemek istiyorsan ayarlayabilirsin. Bir de HWiNFO yüklemen gerekli ek olarak. Uygulamanın ayarlarının nasıl yapılacağı da birçok videoda anlatılıyor.

Eki Görüntüle 1818807

Vallahi hiç güleceğim yoktu süper gerçekten 😂

Dosya Ekleri

• 20230613_112150.jpg
    20230613_112150.jpg
    485,4 KB · Görüntüleme: 20
Evet isteğim tam olarak bu çok teşekkür ederim.

Vallahi hiç güleceğim yoktu süper gerçekten 😂
Valla ben onca para bayılanlara gülüyorum 😁

O kadar para verilmez, telefonda çok pratik değil, şarj filan gereksiz.
Bu da güzel bu arada. Birkaç kere iyi fiyatlı düzgün modellere denk geldim ama güvenemedim açıkçası. Bir de bunlara 3d Printer'da kasa yapanlar var ayaklı falan. Güzel oluyor. Ama sen de bir şekilde bağlamak durumundasın USB veya HDMI ile.

Yandan falan birkaç fotosunu çeker misin? Bir de link var mı? Arkadaşa da göstereyim benim.

Valla ben onca para bayılanlara gülüyorum 😁

Bu da güzel bu arada. Birkaç kere iyi fiyatlı düzgün modellere denk geldim ama güvenemedim açıkçası. Bir de bunlara 3d Printer'da kasa yapanlar var ayaklı falan. Güzel oluyor. Ama sen de bir şekilde bağlamak durumundasın USB veya HDMI ile.

Resimde gördüğün gibi güzel güzel duruyor ekranın altında, USB ile bağlıyorsun olay bitiyor. Değişik boyutlarda olanları da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı