Ekran kartı ve işlemci yükseltme önerisi

flawzw

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bende şu an;

RX570.
Ryzen 5 2600.
PSU Hyper K 500W.
Anakart B450M-A Pro Max var. Şu anki sistemimde bunlar mevcut, ben ekran kartıyla işlemci değişeceğim. Yukarıda linklerini bıraktım. Bu işlemciyle ekran kartına geçmeyi düşünüyorum. İyi bir seçenek olur mu? Ve değiştikten sonra şu anki kullandığım PSU, anakart yeterli olur mu? Yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden, teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de iyi tercih olur. 6700 XT ile 5600 tam yükte 500w kullanıyordu. 6700 için 500w yeterli olur.

RX570.
Ryzen 5 2600.
PSU Hyper k 500W.
Anakart B450M-A Pro Max var. Şu anki sistemimde bunlar mevcut, ben ekran kartıyla işlemci değişeceğim. Yukarıda linklerini bıraktım. Bu işlemciyle ekran kartına geçmeyi düşünüyorum. İyi bir seçenek olur mu? Ve değiştikten sonra şu anki kullandığım PSU, anakart yeterli olur mu? Yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden, teşekkür ederim.

Yeterli olur PS'unuz hayırlı olsun şimdikten güle güle kullanın.

Hocam 500W ucu ucuna yetecektir bir tık üstünde alırsanız daha rahat olur ileride güncellemek istersenizde sıkıntı yaratmaz

RX570.
Ryzen 5 2600.
PSU Hyper K 500W.
Hocam psu yeterli ama değişmenizde fayda var.

Güzel yükseltme olur. 5600 için daha uygun yerlerden satın alınabilir.

Kutulu:

Anakarta BIOS güncellemesi yapmayı unutmayın 2600 işlemci ile.

Yeterli olur PS'unuz hayırlı olsun şimdikten güle güle kullanın.
çok teşekkür ederim.

Güzel yükseltme olur. 5600 için daha uygun yerlerden satın alınabilir.

Kutulu:

Anakarta BIOS güncellemesi yapmayı unutmayın 2600 işlemci ile.
hocam o konularda maalesef hiç bilgim yok onu nasıl yapabilirim? yardımcı olacak bi video felan var mı?

Geri
Yukarı