Ekran kartı ve işlemci yükseltme önerisi

çok teşekkür ederim.

hocam o konularda maalesef hiç bilgim yok onu nasıl yapabilirim? yardımcı olacak bi video felan var mı?

Buradan güncel olan BIOS sürümünü indirip USB'ye atın. Daha sonra BIOS üzerinden güncelleme yapın. YouTube üzerinden detaylı videolara bakabilirsiniz.

Buradan güncel olan BIOS sürümünü indirip USB'ye atın. Daha sonra BIOS üzerinden güncelleme yapın. YouTube üzerinden detaylı videolara bakabilirsiniz.
hocam çok teşekkür ederim yardımınız için.

Her türlü eder hocam. Minimum 450 watt yazılmış karta.
teşekkür ederim bilgiler için, elimizde kalmasında sonra :) değişeceğim zaten 2 ay içinde

Arkadaşlar merhaba, bende şu an;

RX570.
Ryzen 5 2600.
PSU Hyper k 500W.
Anakart B450M-A Pro Max var. Şu anki sistemimde bunlar mevcut, ben ekran kartıyla işlemci değişeceğim. Yukarıda linklerini bıraktım. Bu işlemciyle ekran kartına geçmeyi düşünüyorum. İyi bir seçenek olur mu? Ve değiştikten sonra şu anki kullandığım PSU, anakart yeterli olur mu? Yardım ederseniz çok mutlu olurum şimdiden, teşekkür ederim.

Hocam işlemciyi Sinerji'den almayın 400 TL daha pahalıya geliyor, buradan alabilirsiniz:

Hocam işlemciyi Sinerji'den almayın 400 TL daha pahalıya geliyor, buradan alabilirsiniz:

AMD Ryzen™ 5 5600 3.5GHz (Turbo 4.4GHz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache AM4 İşlemci - Tray | Teknobiyotik şurda buldum işlemciyi burdan alacağım ekran kartını vatandan alıcam galiba.

biraz yabancıyım bu konulara:( o zaman attığınız linktekini alsam daha iyi olucak sanırım ekran kartını hangi siteden almalıyım peki?

Tray hocam bu, içinde fan yok bilginiz olsun, ekran kartını da vatandan almak gibi bir hata yapmayın vatan gerçekten kazık bir firma.

Cidden katılıyorum şu anda kullandığım sistemi vatandan toplamıştım zamanında hala arada acısını çekerim adamı çok güzel uyutuyorlar

Biraz yabancıyım bu konulara:( o zaman attığınız linktekini alsam daha iyi olacak sanırım ekran kartını hangi siteden almalıyım peki?

Hocam attığım siteden alabilir veya Teknobiyotik'ten tray şeklinde alıp yanına kule tipi bir soğutucu alabilirsiniz (örneğin: ID-Cooling SE 214 XT), ekran kartı için tam bütçeniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı