Ekran kartı ve işlemci yükseltme önerisi

8500 e 6700xt var hocam 7500 e de var

8 bin lira attığım model
AMD RYZEN 5 5600 6 Core, 3,50-4.40GHz, 35Mb Cache, 65W, Wraith Stealth FAN, AM4 Soket, BOX (Kutulu) (Grafik Kart YOK, Fan VAR) işlemci olarak bunu alacağım bu siteden
ekran kartı için xt daha mı iyi olur? birde powercolor'u gördüm xfxrx ile arasında ne fark var acaba?

XT normal 6700 e göre daha güçlü XFX soğutması daha iyi olur işlemciyi alacağıniz site hakkında birşey diyemem hiç kullanmadım

tamam hocam son olarak karar verdim 6700xt alacağım trendyoldan işlemci 5600 olarak karar verdim ama site bulamadım işlemci olarak hala ona bakıyorum güvenilir mi değil mi pek emin olamadım..

AMD Ryzen 5 5600 4.4GHz 35MB 65W AM4 İşlemci Fiyatı - Trendyol hocam işlemci olarak bunu buldum trendyoldan buna kule tipi soğutucu almam gerekiyor mu? yoksa almama gerek yok mu? fanlı mı fansız mı anlayamadım.

XT normal 6700 e göre daha güçlü XFX soğutması daha iyi olur işlemciyi alacağıniz site hakkında birşey diyemem hiç kullanmadım
hocam şu ikisini alıyorum n11'den işlemci fanlı geliyormuş kule tipi soğutucu almama gerek kalmadı sanırım.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun hocam o zaman PSU nuz yetiyordu zaten elinizi toplayinca da bir tane PSU alırsınız sistem çiçek gibi olur

Hayırlı olsun hocam o zaman PSU nuz yetiyordu zaten elinizi toplayinca da bir tane PSU alırsınız sistem çiçek gibi olur
evet öyle yapacağım en kısa zamanda psu yetiyormuş dediğiniz gibi çok acelelik bi durum yokmuş çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

Evet öyle yapacağım en kısa zamanda PSU yetiyormuş dediğiniz gibi çok acelelik bir durum yokmuş çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

Ne demek hocam ben sistemi toplarken çok eğlendim sistemin hayrını görün.

çok teşekkürler hocam.

hocam tekrardan selam aklıma takıldı 2’sini sipariş verdim fakat işlemcinin yanında fan geliyormuş eski olanı çıkarıp bunun yanında gelenimi takmalıyım yoksa ekstra olarak takabiliyor muyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı