Ekran kartı veya hazır sistemimi hızlıca satabileceğim bir site veya forum var mı?

Makaleler
3
Bilgisayarımı uygun şu anki durum için normal sayılabilecek bir fiyata satmak istiyorum fakat madencilerden başka kimse sistem almaya sıcak bakmadığından birkaç gündür fazla etkileşim alamadım. Merak ettiğim şey şu: Ekran kartı veya hazır sistemleri kısa bir sürede alan madenci veya satıcıların olduğu bir site veya forum var mı?

Letgo'daki trollerin piyasası da sizinki gibi olduğundan çok saçma fiyatlar veriyorlar ne yazık ki.
Ben araştırmıştım ancak bilgisayar bileşenleri için böyle bir site bulunmuyor, sarı siteye göz attınız değil mi ?
Bir haftada sadece 3 mesaj geldi ve sadece RX 5600 XT'nin 6-6.5 bin TL ettiği bir durumda Ryzen 3600'lü sisteme 6 bin lira teklif ediyorlar. Bu yüzden pek umutlu değilim. Eğer direk madencilere ulaşabilirsem satabilirim diye düşündüm. Sonuçta onların bütçe sıkıntısı yok.

Bilgisayarımı uygun şu anki durum için normal sayılabilecek bir fiyata satmak istiyorum fakat madencilerden başka kimse sistem almaya sıcak bakmadığından birkaç gündür fazla etkileşim alamadım. Merak ettiğim şey şu: Ekran kartı veya hazır sistemleri kısa bir sürede alan madenci veya satıcıların olduğu bir site veya forum var mı?

Kendime bu aralar bir sistem almak istiyorum. Tüm sistem bileşenleriniz hakkında bilgi alma şansım var mı? Bir de 5600 XT ekran kartınızın NVIDIA cephesindeki muadili nedir? 3060 kadar olmasa da 2060 civarlarında olduğunu tahmin ediyorum.

Kendime bu aralar bir sistem almak istiyorum. Tüm sistem bileşenleriniz hakkında bilgi alma şansım var mı? Bir de 5600 XT ekran kartınızın NVIDIA cephesindeki muadili nedir? 3060 kadar olmasa da 2060 civarlarında olduğunu tahmin ediyorum.
Buraya Discord adresinizi bırakırsanız konuşabiliriz.

Geri
Yukarı