Çözüldü AMD Radeon HD 5700 Series Windows 10 desteklemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

darknesse69

Attopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarım Windows 7 idi ve sonra Windows 10 yaptım, bayağı kasıyordu ama açılma hızı falan bayağı iyiydi. İşte bir dosyayı açarken falan performansı bayağı hızlıydı fakat bir oyun açınca çok kasıyordu. Mesela başka oyun açınca da ekran kartınız güncel değil diyordu fakat o oyunu Windows 7'de oynayabiliyordum. Sonra tekrar Windows 7 yaptım ve tekrar Windows 10 yapmak istiyorum fakat bu hatanın bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim bilgisayarım Windows 7 idi ve sonra Windows 10 yaptım, bayağı kasıyordu ama açılma hızı falan bayağı iyiydi. İşte bir dosyayı açarken falan performansı bayağı hızlıydı fakat bir oyun açınca çok kasıyordu. Mesela başka oyun açınca da ekran kartınız güncel değil diyordu fakat o oyunu Windows 7'de oynayabiliyordum. Sonra tekrar Windows 7 yaptım ve tekrar Windows 10 yapmak istiyorum fakat bu hatanın bir çözümü var mı?

Windows 10 kaynaklı degildir O, DirectX sürümüyle alakalıdır. Ekran kartının modeli ne?

PC'deki hesaptan 1 saat ligine yetkilerim alındı. Ekran kartım AMD Radeon HD 5700 Series, işlemciyi şimdi söylüyorum.

İşlemci Intel (r) Core (tm) 2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz (2 cpus), 2.3GHz

Hangi oyunda hata alıyorsun?

Hızlı cevap verirseniz sevinirim.
He tamam teşekkürler.
Sorun yaşarsam tekrar Windows 8.1 yapacağım.

Marka modeli nedir ekran kartı ve işlemcinin?

AMD Radeon HD 5700 series işlemci Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz

Sürücülerini güncelleştir, sorun yasamazsın büyük ihtimalle.

Sağ olun çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı