AMD Radeon HD 6300M Series

SıfırElli

Decapat
Bilgisayarımın internette özelliklerine baktığımda AMD Radeon HD 6300M Series Görüntü bağdaştırıcısı ve Intel HD Graphics 3000 ekran kartı olduğunu gördüm. Ama AMD ekran bağdaştırıcısını aktive edemiyorum. Yıllardır 1GB'lık bir bağdaştırıcım varmış ama kullanmıyormuşum. Bunu nasıl aktive edebilirim?

Bu arada AMD'nin sitesine girip baktım 6300M Series için güncelleme yok. Son 2 yılda Update almadığı için koymamışlar siteye.

Dosya Ekleri

• technopat.png
    technopat.png
    56,5 KB · Görüntüleme: 385
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamdır o zaman 👍

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama çözüm daha farklıymış. Cihazım Lenovo G570 ve bu problem kronolojik olarak bütün G570'lerde görünmüş. Çakışma gözükse ve dxdiag da ekran bağdaştırıcısını göremesem de bu cihaz çalışıyormuş (garip ama öyle-cidden-). Yani bilgisayarımda bu olay gözükse bile bu driver çalışmaya devam eder miş dolayısıyla 1.6+1.2 toplamda 3GB'a ykın BR ekran kartım varmış. Kolay ve garip bir çözümdü. Daha doğrusu çözüm bile sayılmaz. Yine de teşekkürler :)

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama çözüm daha farklıymış. Cihazım Lenovo G570 ve bu problem kronolojik olarak bütün G570'lerde görünmüş. Çakışma gözükse ve dxdiag da ekran bağdaştırıcısını göremesem de bu cihaz çalışıyormuş (garip ama öyle-cidden-). Yani bilgisayarımda bu olay gözükse bile bu driver çalışmaya devam eder miş dolayısıyla 1.6+1.2 toplamda 3GB'a ykın BR ekran kartım varmış. Kolay ve garip bir çözümdü. Daha doğrusu çözüm bile sayılmaz. Yine de teşekkürler :)
Ekran kartı belleği toplanmaz her birinin bellekleri ayrıdır ve dahili olanınki ise RAM'dir.

Geri
Yukarı