Ekran Kartı "Windows Görüntü Bağdaştırıcısı" Gözüküyor

• Konuyu başlatan Lams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 1B

Lams

Hectopat
1571556272522.png

Görüntü bağdaştırıcısı olarak bu gözüküyor ve oyunlarda max 1 FPS alıyorum :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızın sürücüsünü kurmanız gerekiyor.

Kurduğum zaman kurulum tamamlanmadan out of range hatası alıyorum reset attığım zaman pc ye hata veriyor.
Ekran kartı driveri windows 10 uyumlu yok en yakın sürüm vista onu kurduğum sonlara doğru ekran gidiyor ve sadece out of range diyor bilgisayar yeniden başlatıp açtığımda ise aygıt yöneticisinde ekran kartının açıklamasında bu aygıt hata verdiğinden windows tarafından durduruldu diyor.

Kurduğum zaman kurulum tamamlanmadan out of range hatası alıyorum reset attığım zaman pc ye hata veriyor.
Ekran kartı driveri windows 10 uyumlu yok en yakın sürüm vista onu kurduğum sonlara doğru ekran gidiyor ve sadece out of range diyor bilgisayar yeniden başlatıp açtığımda ise aygıt yöneticisinde ekran kartının açıklamasında bu aygıt hata verdiğinden windows tarafından durduruldu diyor.
Ekran kartınız nedir? Eğer Windows 10 uyumlu ekran kartı driveri yoksa ya çok eski olmalı. Bunun için olduğu en güncel Windows sürümüne dönün.

Ekran kartı bayağı eski büyük ihtimal ondan kaynaklı. Driver kurduğum sitede bile max vista 64 bit vardı.
Ekram kartı Asus eax1600s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı