Ekran kartı yükseltmek için doğru zaman mı?

Mertb4kiee

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an kullandığım kart INNO3D 1060 6 GB. INNO3D'den memnunum fakat 1060 artık yeterli gelmiyor ekran kartını yükseltmek istiyorum. INNO3D 2060S düşünüyorum. Doların daha çok artmasından korkuyorum şu an almak için doğru zaman mı yoksa 1-2 ay içerisinde tekrardan düşer mi?

Arkadaşlar şu an kullandığım kart INNO3D 1060 6 GB. INNO3D'den memnunum fakat 1060 artık yeterli gelmiyor ekran kartını yükseltmek istiyorum. INNO3D 2060S düşünüyorum. Doların daha çok artmasından korkuyorum şu an almak için doğru zaman mı yoksa 1-2 ay içerisinde tekrardan düşer mi?
Hocam bende bilgisayar toplayacağım. Yarısını almıştım yarısı kaldı. Hem dolar yüksekliği hem stokta az parça olması vs fiyatları çok yükseltti. Ben de 1 ay kadar bekleyeceğim. Bence sen de 1 ay bekle duruma göre yükseltirsin sistemini.

Sıfır kart ile yükseltme yapılmaz bu dönemde. 2. el kartlarla yükseltme yapılabilir. Salgın son bulursa fiyatlar düşer.
Aklımda ilk başta ikinci el 1080ti vardı ama salgından dolayı kartı test edemem.
Yayın açıyorum ve PUBG competitive oynuyorum son alanda 90 FPS'in altına inmemek istiyorum. 2. el 1080 Ti mı 2060 Super mi daha iyi olur?

Biraz daha beklemelisiniz. Yeni nesil kartlar gelecek. Yeni Navi mimarili ekran kartları ve Nvidia'nın yeni mimarisi 3, 4 ay uzakta sadece. Paranızı dövize çevirip bekleyin derim.

Arkadaşlar 5700XT sipariş ettim. İşlemcim R5 2600 internette darboğaz yaşanır gibi şeyler okudum. Siz neler düşünüyorsunuz bu ikili hakkında?

Yeni konular

Geri
Yukarı