Ekran kartı yükseltmesi

Bütçe
1000 1500

DROHEX

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Ekran kartı değiştirmek istiyorum ama hangi ekran kartı olur bilmiyorum. Şu anda eski bir ekran kartı kullanıyorum. NVIDIA GeForce GT 630 ekran kartı işlemci Intel Core i3 3.20 GHz, 8 GB RAM, Windows 10 kullanıyorum güç kaynağı sanırım standart eski bir güç kaynağı olsa gerek. En düşük kaç oluyor bilmiyorum da ekran kartı direkt işlemciden güç alıyor çünkü. Başka gerekli bilgi lazımsa cevaplayabilirim.

İşlemciniz tam olarak kaçıncı nesil ve güç kaynağına kasayı açıp bakabilir misiniz?
Ona göre daha iyi öneride bulunabiliriz.
Bir de ikinci el değil mi?

Hocam internetten araştırdımda nesil de 550 yazıyor benimkinde güç kaynağı yazmıyor eski sanırım bilemiyorum. Ekran kartı ikinci el ya da 0 fark etmez.

Sağ olasın hocam şimdi bu dediklerin bilgisayarıma tam uyar değil mi ona göre alacağım kesinlikle sonra yok iadeyle falan uğraşmamayım bir de SS di alacağım depolamalık fazla bir şeyyim yok ama ufak bir şey almayı düşünüyorum.

Sağ olasın hocam şimdi bu dediklerin bilgisayarıma tam uyar değil mi ona göre alacağım kesinlikle sonra yok iadeyle falan uğraşmamayım bir de SS di alacağım depolamalık fazla bir şeyyim yok ama ufak bir şey almayı düşünüyorum.

Hocam siz diğer bileşenleri bir söyleyin anakart RAM vs. şu an işlemci 1156PIN anakarta uyumlu gözüküyor ekran kartı zaten uyar darboğaz olmaz PSU da da bir sorun olmaz yani şu an her şey uyumlu gözüküyor.

Hocam DxDiag'dan bütün bilgileri attım.

Hocam attığınıza baktım ama bir şeye ihtiyacım var. Şu adımları uygulayıp bana fotoğraf atar mısınız?
  1. Adım #1: Windows tuşu + r kombinasyonu ile çalıştır ekranını açın.
  2. Adım #2: msinfo32.exe yazın ve aratın.
  3. Adım #3: Sistem bilgisi ekranı açılacak.
  4. Adım #4: Sistem özeti sayfasını açın.

Ekran Görüntüsü (6).png

Bunun gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı