Ekran kartım bir süre sonra FPS düşürüyor

NWX_stark

Femtopat
Daha fazla  
HP marka bir laptopum var 31.12.2022 de sıvı döküldü bozulduktan 6 ay sonra Haziran'da tamir ettirdim ama bir sorun vardı ekran kartım NVIDIA GeForce MX110 eskisinden daha az FPS vermeye başladı ilk başlarda kasmıyor ama 2 dakika sonra 200 FPS'den 30'lara geliyor. Düşük ayarlarda oynuyorum zaten önceden PES 21 de 60 FPS alıyordum şimdi onu bile almıyor ne olur bir çözüm söyleyin. Bu kart önemli benim için bir süre daha idare ettirmesi lazım.

Sıvı madde ekran kartının bazı elektronik aksamlarında bulunuyo olabilir veya amd veya nvida ise ekran kartı ayarlarını sıfırlamayı deneyin pc bakımsızsa termal macun fan temizlemesi yaoın tamirciye götürseniz mantıklı olur

Sıvı madde ekran kartının bazı elektronik aksamlarında bulunuyo olabilir veya amd veya nvida ise ekran kartı ayarlarını sıfırlamayı deneyin pc bakımsızsa termal macun fan temizlemesi yaoın tamirciye götürseniz mantıklı olur
aksam derken tam anlamadım ama laptop benimki ve termal macun olayı olabilir adamdan temizlemesini rica etmiştim teimzlemiş fanları ama termal macunu unutmuş olabilir kartım nvidia ve ayarları sıfırlamayı geç direk sürücüleri sildim tekrar kurdum ama sonuç aynı

Geri
Yukarı