Ekran kartım bozuldu mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ve içinde AMD ekran kartı var. Arada nadiren ekranın az bir kısmında yeşil ve diğer renkler oluyor. 1sn falan sürüyor. Bu sorunu arada sırada yaşadım. Acaba ekran kartını takarken çiplerine zarar vermiş olabilir miyim? Ya da virüs bulaşmış olabilir mi? Ekran kartı güncellemesi mi lazım yoksa?

Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ve içinde AMD ekran kartı var. Arada nadiren ekranın az bir kısmında yeşil ve diğer renkler oluyor. 1sn falan sürüyor. Bu sorunu arada sırada yaşadım. Acaba ekran kartını takarken çiplerine zarar vermiş olabilir miyim? Ya da virüs bulaşmış olabilir mi? Ekran kartı güncellemesi mi lazım yoksa?
Monitörün sıkıntısı olmadığına emin misiniz?

Sürücüleri güncelleyin eğer güncelse silip baştan yükleyin.

Artı -1 Eksi
Evet monitörle de alakalı olabilir. Kedim monitörün üstüne abanıyor.
Hocam ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrardan kurun. (Eğer bilmiyorsanız forumda nasıl yapıldığına dair konu mevcut bakarsınız.)

Eğer geçmezse monitörünüzü kontrol edin. Sorun geçmezse tekrar yazın.

Hocam bende AMD kullanıcısıyım. Bir ara benim ekran da şu şekil bozuluyordu. DDU ile kaldırdım güncel WHQL bir driver kurdum ve sorunum çözülmüştü. Hala aynı ekran kartını kullanıyorum bir sıkıntı yok şu an. Sende bi sürücüyü kaldırıp tekrar kur.

Dosya Ekleri

• 1005343-a3af98deb59ce9fd9a7c0c4f27727736.jpg
    1005343-a3af98deb59ce9fd9a7c0c4f27727736.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı