Ekran kartım gözükmüyor

DenizMaster Kardesim belli ki GPU'un format atıldığı zaman eski sürümüyle çalışmaya devam etmiş nvidia kullandığın sürümün bi sonraki sürümü ile güncellemen sonucunda nvidia artık o sürümü desteklemediği için gt740m ekran kartını devre dışı bırakıp harici ekran kartı olan intelin ekran kartını otomatikmen devreye sokuyor formatı kendin attıysan windows diskine kayıtlı olan nvidia ekran kartı sürücüsünün eski sürümünü yüklediğinden kaynaklanıyor %100 ! eğer atmadıysan attığın bilgisayarcıya veya kim işlemi yaptıysa gidip paranı geri al ve başka bilgisayarcıya gidip 'Abi güncel ekran kartı sürümünü mü yüklüyorsunuz'diye sor veya yüklememesini söyle formatını attıktan sonrada nvidianın kendi sitesinden ekran kartına uyumlu driveri indir sonra da nvidia game ready uygulamasını indirip kur daha sonrada experienceyi !

Ekran kartının sürücüsünü kendim güncelledikten sonra oldu diyor arkadaş formatla alakası yok.
Arkadaşın dediği aygıt yöneticisinden sağ dıklayıp sürücüyü güncelleştir demesi bunda bi sorun yok uzman bilgisayar mühendisliği mezunuyum kardeşim
Eğer bilgisayarcıyla sorun yaşıyorsan ara kardeşim 0532 568 52 25 sana elimden geldiğince yardım ederim aynı sorunu bende yaşadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı