Ekran Kartım Önceden Kullanılmış mı?

kaanxx95

Kilopat
MSI GTX 1050 Gaming X siparis ettim. Bu piyasada baya uygundu 850 TL. Satici hic acilmadigini ve kullanilmadigini soyledi. Siparis verdim bende. Geldiginde zarfi yoktu ancak icindeki aksesuarlar vardi. Bir de ekran kartinin uzerindeki jelatin yoktu. Sordum "neden yok diye", o da "musteriye gostermek icin acmisizdir" dedi. "Ancak hic kullanilmadi" dedi. Kartin daha onceden kullanilip kullanilmadigini nasıl anlayabilirim? Arkadaslar bu insan kandirmak olmuyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun flaşı altında kartın dişlerinin geçtiği yerlere bakın ayrıca kasaya monte yerine bakın kozmetiğine bakarak bir fikir edinebilirsiniz. Ancak içinize sinmediyse iade edin.

Zaten o fiyatlara mümkün değil sıfır ürün (ben inanmıyorum). Hele ki RX570 900TL sıfır (hem de nitro), bunu biri açıklasın :) çıkış fiyatı ile çok çelişkili. Ki, Hepsiburada'dan ucuz ucuz alınan kullanılmış ekran kartları ile alakalı nice konular gördük burada; biri de ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı