Ekran kartım oyun oynarken gitti

taydiyed

Picopat
Allahın belası AMD bıktım artık sorunlarından. AMD HD 8500M ekran kartına sahibim oyun oynarken görüntü gitti bir anda ve oyunu tekrar açamadım oyundan çıkıp tekrar girmek zorunda kaldım. MSI Afterburner açtığımda ise GPU değerlerim gözükmüyordu aygıt yöneticisine girip baktığımda AMD HD 8500M orda yoktu ve Intel HD Graphics 4000 vardı sadece. Driver zaten kuruluydu hatta şuan Radeon Ayarları var ama tıklayınca açılmıyor. Driver silip yükleyeceğimde ise donanım bulunamadı diye hata vereceğinden eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allahın belası AMD bıktım artık sorunlarından. AMD HD 8500M ekran kartına sahibim oyun oynarken görüntü gitti bir anda ve oyunu tekrar açamadım oyundan çıkıp tekrar girmek zorunda kaldım. MSI Afterburner açtığımda ise GPU değerlerim gözükmüyordu aygıt yöneticisine girip baktığımda AMD HD 8500M orda yoktu ve Intel HD Graphics 4000 vardı sadece. Driver zaten kuruluydu hatta şuan Radeon Ayarları var ama tıklayınca açılmıyor. Driver silip yükleyeceğimde ise donanım bulunamadı diye hata vereceğinden eminim.
Bende de ayni sorun vardi Radeon 7600M ile just cause 2 oynarken bir anda pc coktu sonra ayarlarda gozukmedi tamirciye goturduk ekran karti yanmis :).

Allah'ın belası AMD bıktım artık sorunlarından. AMD HD 8500M ekran kartına sahibim oyun oynarken görüntü gitti bir anda ve oyunu tekrar açamadım oyundan çıkıp tekrar girmek zorunda kaldım. MSI Afterburner açtığımda ise GPU değerlerim gözükmüyordu aygıt yöneticisine girip baktığımda AMD HD 8500M orada yoktu ve Intel HD Graphics 4000 vardı sadece. Driver zaten kuruluydu hatta şu an Radeon Ayarları var ama tıklayınca açılmıyor. Driver silip yükleyeceğimde ise donanım bulunamadı diye hata vereceğinden eminim.

Arkadaşın dediği gibi ekran kartı yanmış olabilir. EK olarak her şeyi AMD'nin üstünede atmayın tamam belki çoğu sürücüsü kötü olabilir ama kullanımla ile de alakalı. Eğer yazılım ile alakalı bir sorun varsa WQHL drıver indirip kurun

Dostum ekran kartın ne yazık ki...
Ekran kartın maalesef dayanmamış dostum çok zorlamışsın yanmış artık.
Ekran kartı yandı sanırım. Geçmiş olsun.
Ekran kartı yandı, bitti, kül oldu geçmiş olsun.
Ama formatladığımda tekrar geliyor.
Evet verdi. Donanım bulunamadı dedi.

Geri
Yukarı