Ekran kartımı sattım ama sattığım kişinin bilgisayarında görüntü gelmiyor

Dönüştürücü yü de ilk ondan kaynaklı sanıp başka bir dönüştürüc almış, ama dönüştürücülerin ikisi de TV de çalışıyormuş yani onda da problem yokmuş.

Bu anlattığınız olayda monitör sorunlu çıkar, yani yaşanan olayda bir anormallik var, monitör sürücü güncellemesiyle neden bozulsun.

Sürücü için önerdiğimi denesin.

Bu anlattığınız olayda monitör sorunlu çıkar, yani yaşanan olayda bir anormallik var, monitör sürücü güncellemesiyle neden bozulsun.

Deniyoruz hocam sonucu yazarım, teşekkür ederim.

Hocam bir sonuç alamadık hala aynı, dediğiniz şekilde yaptık pc kapatılıp açıldı ama hala aynı.

Son düzenleme:
Ben dönüştürücü sorunu olduğunu düşünüyorum, ayrıca TV'de neden dönüştürücü kullanılıyor onu anlayamadım.

Hocam RTX 3060 da görüntü vermeyen monitör, başka PC de deneyince görüntü veriyormuş, dönüştürücüyü ve kabloları da denemiş onlarda da sorun yok, yanı ekran kartı bendeyken en kıytırık 15 yıllık kare monitöre bile ekran veriyordu, acaba sorun nedir çözemedik hala.

Geri
Yukarı