Ekran kartımın tam modeli nedir?

Tamam GPU profesörü. Sen DAC' den GPU saat hızını "bulmaya" devam et. (Saat hızı tutsa neyse de...) İki tane tahminin tuttu diye haklı olmuyorsun. Gelmiş bir de "ne oldu, girdi mi?" Gibisinden cevaplar yazıyorsun. Üstelik @Cihan Yüce yazana kadar ağzını açmadın ne hikmetse.

Böyle devam dostum. Benim bu forumda işim bitti. Gerçekten bıktım.

Son olarak @Cihan Yüce , sana @kerb beyefendinin bana cevap olarak yazdığı şeyi atıyorum, gözünüzden kaçmış sanırım. Bana nasıl karşılık verdiyse ben de ona öyle karşılık verdim.
Siz şaka gibisiniz gerçekten ya. R7 200 serisine ait tek 4 GB VRAM'i olan ekran kartı R7 240 4 GB. Radeon Rx 200 series - Wikipedia
Bu foruma ne oldu ya ? Haklı çıkmak için sallamalar başlamış. Haklısınız hocam masaüstü bilgisayar başlığında arkadaş kesin ''R7 M270'' ekran kartını soruyordur (!)
R7 240 olabilir.
Arkadaş R7 240 bu kart dememiş olabilir demiş ayrıca.
R7 200 serisi diyor. Okumayı öğrenin önce.

Bende mantıklı bir şekilde tahmin yürüttüm. Nedir demiş arkadaş. Nasıl bakarım dememiş.
Arkadaş yine tahmin yürüttüm demiş ama siz yine ısrar etmişsiniz.
Bak kaç tane R7 200 serisi kart var. Sallamak kolay iş tabii.
Cevap vermeden önce vereceğin cevabı inceleseydin :)
Düzelttim güzel kardeşim. Bir daha bak. :)

Tahminlerinizi de sormamış arkadaş. Muhtemelen mobil bir GPU sen R7 240 diyorsun.
Tahminlerinizi sormamış diyerek muhtemelen mobil bir GPU diyerek tahmin yapmışsın ki gönderi masaüstü bilgisayar kısmına atılmış.

Son düzenleme:
Merhaba. Yeni konu açmama 1000+ saniye olduğundan buradaki konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın. Benim ekran kartımın modeli tam olarak nedir? Fiyatına bakacağım da fiyat bulamadım.
1620815503636.png

Geri
Yukarı