Ekran kartında MSI mı ASUS mu?

Hocam ASUS'larda coil whine oluyor diyorlar siz ne düşünüyorsunuz.
Son zamanlarda birçok farklı GPU kullandım ve hepsinde CW vardı. Bunların içinde Gigabyte 2060, TUF 3070 Tİ, 3070 Gaming Z, TUF 6800 XT mevcut. Yani her marka her modelde olabiliyor. Bence kafaya takılacak bir durum değil.

Son zamanlarda birçok farklı GPU kullandım ve hepsinde cw vardı. Bunların içinde Gigabyte 2060, TUF 3070 Ti, 3070 Gaming Z, TUF 6800 XT mevcut. Yani her marka her modelde olabiliyor. Bence kafaya takılacak bir durum değil.

Yani hocam dediklerinizde haklısınız ama insan işte çok para ödeyince tam takır çalışmasını istiyor ses çıkarınca insanın içinde bir ukte uyandırıyor.

Yani hocam dediklerinizde haklısınız ama insan işte çok para ödeyince tam takır çalışmasını istiyor ses çıkarınca insanın içinde bir ukte uyandırıyor.
Bu piyasada CW var diye GPU değiştirmek biraz lüks...
Uygun fiyatlı kart bulursanız alın derim CW vs bakmadan. Ve almadan da bilemezsiniz CW çıkıp çıkmayacağını. Zaten bendekilerin hepsi sadece yükte çıkarıyordu. Boşta CW çıkarsa dediğiniz gibi can sıkıcı olabilir ama bu çok düşük ihtimal bence. Hiç yaşamadım boşta CW.

Ve illaki ASUS - MSI alacağım diye düşünmeyin. Örneğin Palit de güzel markadır pek tercih edilmese de.

Bu piyasada cw var diye GPU değiştirmek biraz lüks...
Uygun fiyatlı kart bulursanız alın derim cw vs bakmadan. Ve almadan da bilemezsiniz cw çıkıp çıkmayacağını. Zaten bendekilerin hepsi sadece yükte çıkarıyordu. Boşta cw çıkarsa dediğiniz gibi can sıkıcı olabilir ama bu çok düşük ihtimal bence. Hiç yaşamadım boşta cw.

Ve illaki ASUS - MSI alacağım diye düşünmeyin. Örneğin Palit de güzel markadır pek tercih edilmese de.

Dediklerinizi dikkate alacağım çok teşekkürler.

Geri
Yukarı