Ekran kartından gelen ses coil whine mı?

canpolat941

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B450M-H - Ryzen 5 5500 - RTX 2060 Super - 16 GB RAM - 480 GB M.2 SSD + 256 GB SATA SSD
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Merhaba. ekran kartımdan gelen ses CW'mi? Herhangi bir performans problemi yaşamadım ve yük altında ses artıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ekran kartımdan gelen ses cw'mi? Herhangi bir performans problemi yaşamadım ve yük altında ses artıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Emin olmamakla beraber, bence değil. Sadece fanlari temizlenmemis, gerekli bakımları yapilmamis, zorlanan bie ekran kartı sesi gibi geldi ama emin değilim.

Emin olmamakla beraber, bence değil. Sadece fanlari temizlenmemis, gerekli bakımları yapilmamis, zorlanan bie ekran kartı sesi gibi geldi ama emin değilim.
Sıcaklık bakımından veya performans bakımından hiçbir problem yaşamadım öyle bir şey olsa bunlara etki eder diye düşünüyorum. Yoksa evet 4 senelik ekran kartı fanları temizlendi ama içini hiç açmadım.
Marka Asus Strix GTX 950 OC bu arada
Ha birde hatırlamışken söyleyeyim yük altında değildi bu videoyu çekerken yani fanları dönmüyordu.
Merhaba. ekran kartımdan gelen ses CW'mi? Herhangi bir performans problemi yaşamadım ve yük altında ses artıyor.

Coil whine mı bu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Sıcaklık bakımından veya performans bakımından hiçbir problem yaşamadım öyle bir şey olsa bunlara etki eder diye düşünüyorum. Yoksa evet 4 senelik ekran kartı fanları temizlendi ama içini hiç açmadım.
Marka ASUS STRIX GTX 950 OC bu arada.
Ha bir de hatırlamışken söyleyeyim yük altında değildi bu videoyu çekerken yani fanları dönmüyordu.

Coil whine mı bu arkadaşlar?

Hocam konuyu hortlattım ama coil whine mıymış çözüm buldun mu?

Hocam konuyu hortlattım ama coil whine mıymış çözüm buldun mu?
CW imiş evet, ancak ekran kartından gelmiyormuş PSU kaynaklı CW. Bu ekran kartının üstüne 2 ekran kartı değiştirdim, ses hala duruyor :D.

Cw imiş evet, ancak ekran kartından gelmiyormuş PSU kaynaklı cw. Bu ekran kartının üstüne 2 ekran kartı değiştirdim, ses hala duruyor :D.

Anladım hocam ama artık bu ses çoğu ekran kartında varmış galiba bir de sizde bu ses PC'yi açtığınızda mı ortaya çıkıyor yoksa oyuna girincemi bende ekran kartı fanları dönmeye başlayınca yüke girdiğinde başlıyor iade etmek istemiyorum çünkü hem ucuza aldım kartı bu fiyata bir daha bulmam çok zor hem jelatinlerini söküp attım kartın. Hem de hediye gelen oyunu Steam'den etkinleştirdim ve oynadım.

Geri
Yukarı