Ekran kartından mining yaparken APU ile oyun oynanır mı?

Babapro21

Decapat
Daha fazla  
Buradan PC'yi cok II bilenlere sesleniyorum.
Çok kafa karıştırıcı bir soru anca Pro'lar bilir...
Sorum şu;

Arkadaşlar şu an ben tek ekran kartı ile Hive OS'dan mining yapıyorum.
Şu an ben MSI Afterburner'dan ayarlar kısmından hangi dahili grafik birimini kullanabileceğini yeri gördüm.
Yani eğer APU sistem varsa.
Ekran kartı ile APU arasında seçim yapabiliyoruz.

Şimdi gelelim soruma ben şimdi.
Hive OS'dan (flash bellek aracılığıyla)
Ekran kartı ile mining yaparsam.

Sonra aynı monitöre anakarttan çıkan HDMI kablosu ile onu da monitöre bağlasam ikisi arasında HDMI1 ve HDMI 2 diye geçebilirim yani.
HDMI 1(ekran kartının görüntüsü)
HDMI 2(APU'nun görüntüsü) olsun.
Şimdi ben Hive OS da ekran kartı ile mining yapip SSD(Windows) u da takip APU işlemciyle oyun oynayabilir miyim? İki ayrı platform olur mu?

Bana eğer kendisi de böyle yapıp bana kesin çözüm olan biri olursa kesinlikle en iyi cevap seçerim. Çünkü ona göre işlemciyi takas edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen aynı anda Windows ve hiveos donanımlar görünecek şekilde çalıştır ben oynatıcam sana. Windows tan oyna niye kasıyorsun bu kadar harici ile de madenini yap

Anakartınız nedir? Anakartınız Dual Graphics destekliyorsa yapılabilir fakat desteklemiyorsa yapamazsınız.
Hocam foto cektim

IMG_20220501_191512~2.jpg

A320M A Pro galiba bi ynede siz bakn teşekkürler...
Sen aynı anda Windows ve hiveos donanımlar görünecek şekilde çalıştır ben oynatıcam sana. Windows tan oyna niye kasıyorsun bu kadar harici ile de madenini yap
Hocam dual miningde HiveOs daha stabil.
Hocam olur deilmi
Teşekkürler.
Hocam gakiba olmuyor diyolar kali linux dan falaN kurmamiz lazim anca öyle oluyormuş.
.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı