Tek ekran kartı ile hem mining hem oyun oynanır mı?

Ben RX570 4 GB ile arkada rvn kazarken CS:GO'da düşük ayarda 150-250FPS alıyordum 8Mh/s alırken 7Mh/S e düşüyordu.

Çevreden duymuşsunuz mining diye bir şey elindeki ekran kartyla ben de yapayım ben de yapayım. Yapamazsın kardeşim zaten o kartla zaten. Hem oyun oynayıp hem kazım yaparak zaten hiç yapamazsın rig kurman gerek. Kazım yapıp oyun oynayasın gelince de rigten çıkarıp kasaya takarım diyosan o başka.
Hiç uğraşma, otur oyununu o kartla.
Hayırdır tek kart girince zorluğun mu artıyor hocam? Bırak adam kazansın yan taraftan parasını ne diye rahatsız oluyorsun?

Çevreden duymuşsunuz mining diye bir şey elindeki ekran kartyla ben de yapayım ben de yapayım. Yapamazsın kardeşim zaten o kartla zaten. Hem oyun oynayıp hem kazım yaparak zaten hiç yapamazsın rig kurman gerek. Kazım yapıp oyun oynayasın gelince de rigten çıkarıp kasaya takarım diyosan o başka.
Hiç uğraşma, otur oyununu o kartla.

Bilgisiz bir arkadaş! Yorumu pek dikkate almaya gerek yok arkadaşlar.

Bilgisiz bir arkadaş! Yorumu pek dikkate almaya gerek yok arkadaşlar.
Arkadaşım eth değişeli çok olmuş benim hatam eth'i eski değeriyle değerlendirmem o ekran kartıyla 3-4 ay öncesine kadar 300 lira anca kar edilirdi şu an ise 1000 lira kar ediliyor konuyu açan arkadaşlardan ve diğer arkadaşlardan verdiğim bilgisiz yanıt için özür dilerim.

Arkadaşım eth değişeli çok olmuş benim hatam eth'i eski değeriyle değerlendirmem o ekran kartıyla 3-4 ay öncesine kadar 300 lira anca kar edilirdi şu an ise 1000 lira kar ediliyor konuyu açan arkadaşlardan ve diğer arkadaşlardan verdiğim bilgisiz yanıt için özür dilerim.
Evet dünden beri 21 saatte 4,5 dolar birikmiş. Şu an kar iyi bir seviyede ama ileride ne olacağı bilinmez. Zaten düşerse kapatabilirim.

Galax GTX 1660 super Oc modeli ile yaklaşık 32.30 MH/s alıyorum. Ayarları tek tek inceleyerek buldum, şu şekildeler:
Power limit: %60
Core Clock: -280 MHz
Memory Clock: +1200 MHz
Fan speed' i %70e kitledim 56°C'yi aşmıyor.
Elinde 1660S modeli olanlar deneyebilirler bu ayarları ama aynı sonucu almayı beklemeyin, aynı markanın aynı modeli bile farklı sonuç verebiliyor her ekran kartının mining performansı aynı olmadığı için. Birde monitörü kapattığımda 0.2 lik bir kazım hızı artışı oluyor nedenini anlamadığım bir şekilde. Deneyip yoruma cevap verirseniz sevinirim.

Galax GTX 1660 Super OC modeli ile yaklaşık 32.30 MH/s alıyorum. Ayarları tek tek inceleyerek buldum, şu şekildeler:
Power limit: %60
Core Clock: -280 MHz
Memory Clock: +1200 MHz
Fan Speed'i %70e kitledim 56°C'yi aşmıyor.
Elinde 1660S modeli olanlar deneyebilirler bu ayarları ama aynı sonucu almayı beklemeyin, aynı markanın aynı modeli bile farklı sonuç verebiliyor her ekran kartının mining performansı aynı olmadığı için. Bir de monitörü kapattığımda 0.2'lik bir kazım hızı artışı oluyor nedenini anlamadığım bir şekilde. Deneyip yoruma cevap verirseniz sevinirim.

Ben Core clock: -50
Memory clock: +1200 olarak kullanıyordum ortalama 29 MH/s alıyordum.
Sizin yazdığınız şekilde yapınca 27.40 aldım. Sanırım marka ile ilgili. Ve benim sıcaklık 63 derece fanlar otomatikte.

Geri
Yukarı