Ekran kartını B460M PRO Mortar 2. slota takmak

CaFein

Decapat
Arkadaşlar, elimde B460M PRO Mortar anakart var ve kasam XPG invader fakat daha ekran kartı almadım anakarta baktıgımda üst tarafa ekran kartı uymucak gibime geliyor. Sizce 2 ci slota takmak yüksek performans kaybına yol açar mı?

Ekran kartını inşallah RAM slotuna takmayı düşünmüyorsunuzdur. PCI girişine takacaksınız ekran kartını. Yanlış hatırlamıyorsam korumaya sahip bir slotu vardı B460M'in.

Bildiğim kadarıyla kasanın "400 mm" grafik kartı uzunluk desteği var.
Ekran kartının marka ve modeli nedir ?

Onu demiyor. Anakartın 2 adet PCL girişi var 2.sine taksam performans kaybı yaşar mıyım diyor.

60kadaslar anakartın 2 ci slotuna taksam bir performans kaybı yasarmıyım diye soruyorum tabiki üst slota takmak gerekiyor ama gözle görüyorum ekran kartı yukarı uymıcak gibi görünüyor 3060ti alıcam
Bildiğim kadarıyla kasanın "400 mm" grafik kartı uzunluk desteği var.
Ekran kartının marka ve modeli nedir ?
msi 3060ti modelini almak istiyorum veya asus fakat gözle bakınca sanki uymucakmis gibi görünüyor slot ve alt slota takmamın zararı olurmu diye soruyorum
Ekran kartını inşallah RAM slotuna takmayı düşünmüyorsunuzdur. PCI girişine takacaksınız ekran kartını. Yanlış hatırlamıyorsam korumaya sahip bir slotu vardı B460M'in.
hocam anakartın 2ci slotuna diyorum

Onu demiyor. Anakartın 2 adet PCL girişi var 2.sine taksam performans kaybı yaşar mıyım diyor.

Anakartta bulunan SLI/Crossfire desteğini soruyor ki 1.slot ve 2. slot yer değiştirse bile ekran kartı sığmaz/sığar kasaya ise 1. ve 2. slotlarda da uyum sağlar.

Inkedformat_webp_LI.jpg

Son düzenleme:
Anakartta bulunan SLI/Crossfire desteğini soruyor ki 1.slot ve 2. slot yer değiştirse bile ekran kartı sığmaz/sığar ise 1. ve 2. slotlarda da uyum sağlar.

Eki Görüntüle 768632
bir fark olurmu hocam bakıyorum fakat sanki ekran kartı alsam uymıcak gibi ama neden uymasın anlamıyorum yada benmi yanlıs anlıyorum anlamadım kafam karısık cidden

Yeni konular

Geri
Yukarı