Ekran kartını çıkarıp takmak texture flickering hatalarını çözer mi?

CleanSidewalk

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, NVIDIA destek ile görüştüğümde ilk olarak sürücüleri silip tekrar kurmamı istedi. Bunu zaten daha önceden yapmıştım. Sonra bana:

"1. bilgisayarı kapatın.
2. bilgisayarın kasasını açın.
3. monitöre bağlı olan kabloyu karttan çıkarın.
4. grafik kartını herhangi bir zarar vermeden dikkatli bir şekilde çıkarın, (bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, bunu sizin için yapabilecek birine danışın)
5. sistemi 60 saniye grafik kartı olmadan bırakın.
6. anakart ve varsa grafik fan üzerindeki tozları temizleyin.
7. grafik kartını tekrar bağlayın.
8. kabloları daha önce olduğu gibi bağlayın.
9. bilgisayarı başlatın.
10. sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin" diye bir çözüm sundu. Bunu yapmak sorunu çözer mi? Parçaları çıkarıp takmak konusunda hiç tecrübem yok, biraz korkuyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, NVIDIA destek ile görüştüğümde ilk olarak sürücüleri silip tekrar kurmamı istedi. Bunu zaten daha önceden yapmıştım. Sonra bana:

"1. bilgisayarı kapatın.
2. bilgisayarın kasasını açın.
3. monitöre bağlı olan kabloyu karttan çıkarın.
4. grafik kartını herhangi bir zarar vermeden dikkatli bir şekilde çıkarın, (bunu nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, bunu sizin için yapabilecek birine danışın)
5. sistemi 60 saniye grafik kartı olmadan bırakın.
6. anakart ve varsa grafik fan üzerindeki tozları temizleyin.
7. grafik kartını tekrar bağlayın.
8. kabloları daha önce olduğu gibi bağlayın.
9. bilgisayarı başlatın.
10. sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin" diye bir çözüm sundu. Bunu yapmak sorunu çözer mi? Parçaları çıkarıp takmak konusunda hiç tecrübem yok, biraz korkuyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Kesin bir çözüme rastlamadım. Ancak destek demişse bir denemelesiniz, yazdıkları şeylerde sorun çıkaracak bir madde yok. Sök takta tecrübeniz yok ise YouTube üzerinde anakart kablolarını nereye takacağımıza dair bilgiler mevcut zaten, zorlanmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı