Çözüldü Ekran kartını güncelledikten sonra mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muratc.altun

Decapat
Dün oyun ortasındayken oyunum kesildi ve Nvidia Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu diye bildim aldım. Ondan sonra bilgisayar kendini resetlemeye başladı. Daha sonra da ekran kartı driveri yüklü olduğu sürece görüntü vermemeye başladı...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O driver uyumsuzluk yaratıyor veya bilgisayar aşırı ısınıyor olmalı. AMD kartımda başıma gelmişti. DDU ile güvenli modda driveri kaldırıp uygun driveri NVIDIA sitesinden tekrar kurmayı dener misiniz?
Sorunun çözümü tamamen saçma bir yöntem. Driver falan ile bir alakası yok. Dün gece 1'den sabah 7'ye kadar araştırmam sonucu, fırınlama yöntemi ile hallettim. Sorun çözüldü.
O driver uyumsuzluk yaratıyor veya bilgisayar aşırı ısınıyor olmalı. AMD kartımda başıma gelmişti. DDU ile güvenli modda driveri kaldırıp uygun driveri NVIDIA sitesinden tekrar kurmayı dener misiniz?

Sorunun çözümü tamamen saçma bir yöntem. Driver falan ile bir alakası yok. Dün gece 1'den sabah 7'ye kadar araştırmam sonucu, fırınlama yöntemi ile hallettim. Sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı