Ekran kartını ıslak mendille sildikten sonra görüntü vermiyor

Yav off dayak yemekten korkmuyorum ama verdiğim paraya çok yanıyorum babam çalışmıyor işsiz abim sadece çalışıyor oda assssssssssgai ücret yav napcam ben 300 TL'yi ne de bulcam yav.
300tl çöp olmadı bu kadar üzülmene gerek yok. Bilgisayarcıya da götürme gereksiz ücret alacaktır senden. Eğer ekran kartın gerçekten arızalandıysa sadece 50 TL çöp olmuş olacaktır çünkü ekran kartın ancak 50 TL eder. Sen bana özelden yaz yardımcı olayım. Bildiğim kadarıyla ekran kartını çıkarıp anakarta bağladın ve şu an ekran kartın olmadan bilgisayarı açabiliyorsun yanılıyor muyum?

Kala parçalarını kaç paraya satabilirim 500W Power
500 GB harddisik
P5PKL-AM anakart.
4 GB Kingston RAM DVD okuyucu kart okuyucu ve monitör.
Sorma sebebim; eğer İstanbul içinde olsaydınız eski kullanmadığım AMD HD 34'ü verirdim size.

İsteseniz kargoyla yolluyabilirsiniz çok memnun olurum.
Off kendime vuruyom ya şu an resmen.

Kala parçalarını kaç paraya satabilirim 500W Power
500 GB harddisik
P5PKL-AM anakart.
4 GB Kingston RAM DVD okuyucu kart okuyucu ve monitör.

İsteseniz kargoyla yolluyabilirsiniz çok memnun olurum.
Off kendime vuruyom ya şu an resmen.
Daha çok vurursun, şurada çözüm sunan bir ben kaldım ben hariç herkese cevap veriyorsun, bilgisayarcıya 50TL değerindeki ekran kartın için 100 TL bayılabilirsin, iyi üzülmeler.

Daha çok vurursun, şurada çözüm sunan bir ben kaldım ben hariç herkese cevap veriyorsun, bilgisayarcıya 50TL değerindeki ekran kartın için 100 TL bayılabilirsin, iyi üzülmeler.

Genç arkadaşımız üzülüyor zaten, neden üstüne gidiyorsunuz. Özelden yaz demişsiniz ancak forumda o özellik kapalı(sanırım).

Yeni konular

Geri
Yukarı