Ekran kartını söküp taktıktan sonra sinyal yok

Aynısı bana da olmuştu ekran kartının içinden çıkan eski nesil 3 güç girişini teke çeviren aparatla kullanıyorum şu an.

Ne yapmam gerekiyor?

Aynısı bana da olmuştu ekran kartının içinden çıkan eski nesil 3 güç girişini teke çeviren aparatla kullanıyorum şu an.

Nasıl bir aparat atar mısın bir yerden görselini ya da linkini, bir de normal bağlantıya göre performans düşüşü vb. bir sıkıntı oluyor mu?

Son düzenleme:
Hocam o sadece benimkinde varmış sizinkinde yok. Muhtemelen güç kablolarında bir çıkıklık vardr.

Teşekkür ederim yarın bir bakayım tekrardan çözülürse bilgilendiririm.

Hocam o sadece benimkinde varmış sizinkinde yok. Muhtemelen güç kablolarında bir çıkıklık vardr.

Hiçbir şekilde çözemedim, garantiye götüreceğim bakalım ne diyecekler🤷🏻

Son düzenleme:
Teşekkür ederim yarın bir bakayım tekrardan çözülürse bilgilendiririm.

Hiçbir şekilde çözemedim, garantiye götüreceğim bakalım ne diyecekler🤷🏻

Hocam son olarak da 12VHPWR yerine başka bir kablo takmaktı, ama en iyisini yapmışsınız bence. Geçmiş olsun hayırlı haberler bekliyoruz.

Hocam son olarak da 12VHPWR yerine başka bir kablo takmaktı, ama en iyisini yapmışsınız bence. Geçmiş olsun hayırlı haberler bekliyoruz.

Teşekkür ederim çok elleşmekte istemedim açıkçası. Durum hakkında haber vereceğim.

Merhaba hocam, bugün mediamarkta gittim, gideli 10 dakika oluyor, artı hizmetlere yönlendirdiler ve kasayı tek RAM'le çalıştırıp sonra tüm RAM'leri takıp çalıştırdılar ve görüntü geldi, halbuki bende yapmıştım ama sonuç alamamıştım. MediaMarkt'ı görünce 20 gün servisten korkup açıldı sanırım😃

@yex_emre ilginiz için teşekkür ederim konu çözüldü, iyi sosyaller.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim çok elleşmekte istemedim açıkçası. Durum hakkında haber vereceğim.

Merhaba hocam, bugün mediamarkta gittim, gideli 10 dakika oluyor, artı hizmetlere yönlendirdiler ve kasayı tek RAM'le çalıştırıp sonra tüm RAM'leri takıp çalıştırdılar ve görüntü geldi, halbuki bende yapmıştım ama sonuç alamamıştım. MediaMarkt'ı görünce 20 gün servisten korkup açıldı sanırım😃

@yex_emre ilginiz için teşekkür ederim konu çözüldü, iyi sosyaller.

Vallahi ne desem bilemedim ciddi manada çalış demişler çalış gibi çok trajikomik bir olay geçmiş başınızdan. Eee şimdi de tadını çıkarma zamanı, hayırlı olsun.

Vallahi ne desem bilemedim ciddi manada çalış demişler çalış gibi çok trajikomik bir olay geçmiş başınızdan. Eee şimdi de tadını çıkarma zamanı, hayırlı olsun.

Evet orada çalıştığını gördüğüm an zaten birazdan sinirim bozulmadı değil açıkçası, belki bir sırası vardır, bir püf noktası vardır ondan açılmış olabilir. Teşekkür ederim, iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı