Ekran kartını takamiyorum

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar eski kartı soktum yenisini takmak için, ekran kartı slota oturuyor fakat vida ile sıkacağım yer yüksekte kalıyor, bastırıp vidayı sıksam olur mu?

Ben de ilk bilgisayarımı aldığımda takamamıştım kartı. İnternetten baktığımda yukarı aşağı oynatın denk gelir diyorlardı ama korkmuştum işte.
Sonra bilgisayarcıya götürdüm, adam vites kolu gibi yukarı aşağı oynatınca anladım durumu. Çok zorlamadan yukarı aşağı oynatarak denk getirmekten korkma.

IMG20201009175323.jpg

Ben de ilk bilgisayarımı aldığımda takamamıştım kartı. İnternetten baktığımda yukarı aşağı oynatın denk gelir diyorlardı ama korkmuştum işte.
Sonra bilgisayarcıya götürdüm, adam vites kolu gibi yukarı aşağı oynatınca anladım durumu. Çok zorlamadan yukarı aşağı oynatarak denk getirmekten korkma.

Çok da zorlamamak gerek. Bir destek almanız gerek veya durumunuzu özetleyecek fotoğraflar ekleyebilirsiniz konuya.

Arkadaşlar bilgisayarciya götürmeye karar verdim, çok da zorlamak istemiyorum.

Eki Görüntüle 696440

Arkadaşlar bilgisayarciya götürmeye karar verdim, çok da zorlamak istemiyorum.
Aynı durumu yaşamıştım, tam olarak aynısı hem de. Adam yukarı bir kaldırdı kırılacak sandım sonra cayır cayır oynadım hiçbir şey de olmadı. Korkmamak lazım ama kendine güvenmiyorsan götür.

Yeni konular

Geri
Yukarı