Ekran kartını vidalanmazsa bir şey olur mu?

Realiond

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım kargoda hasar aldı, bu olay yaklaşık 3 4 ay önce oldu. Ekran kartının ucu vida deliğini görmüyor bir şey olur mu?
Nasıl bir şey yapsam vida ile durur?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    99,3 KB · Görüntüleme: 265
Arkadaşlar şöyle bir şey yaptım. Güç uygulamazsam bir şey olmuyor. Bence böyle bir sorun olmaz.

Güzel olmuş hocam bir de yanlama bağlayın yani o ikisi ile çakışan bir şekilde bir de ekran kartı için bir destek aparatı alın veya bir tahta parçasını fanın köşesine gelecek şekilde ucuna bir silgi geçirerek kendiniz sabitleyebilirsiniz.

Güzel olmuş hocam bir de yanlama bağlayın yani o ikisi ile çakışan bir şekilde bir de ekran kartı için bir destek aparatı alın veya bir tahta parçasını fanın köşesine gelecek şekilde ucuna bir silgi geçirerek kendiniz sabitleyebilirsiniz.

Hocam şu an o kadar bütçem yok birkaç gün fan çoklayıcı aldım. Böyle idare etsem bir şey olur mu sadece HDMI bağlı.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    218 KB · Görüntüleme: 41
Hocam anlamadım ki nasıl yapacağım. Ekran kartının burası değişmiyor mu ya?

Hocam diyorum ki eski bir kitabı 1x1 şeklinde kesin kesince üst üste koyup kendi destek aparatınızı oluşturun kitabı tamamen 1x1 kare şeklinde kesip üst üste yapıştırın sonra ekran kartınızı dik tutmaya yetecek şekilde kendi destek aparatınızı yapmış olacaksınız.
Şöyle bir şey olacak kağıtları birleştirince ama kağıttan olacak sağlam olmasına dikkat edin.

Dosya Ekleri

• 0_org_zoom.jpg
    0_org_zoom.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 42
Hocam diyorum ki eski bir kitabı 1x1 şeklinde kesin kesince üst üste koyup kendi destek aparatınızı oluşturun kitabı tamamen 1x1 kare şeklinde kesip üst üste yapıştırın sonra ekran kartınızı dik tutmaya yetecek şekilde kendi destek aparatınızı yapmış olacaksınız.
Hocam Çok teşekkür ederim.Ama ince hesapa mail attım garantisi var diye biliyorum umarım ilgilenirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı