Proje notu 0 olursa karneyi nasıl etkiler?

tahtakapı

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, matematikten proje almıştım. Zaten ilk dönem ilk sınav 5, 2.si 4.
İkinci dönem de 1. sınav 7, 2. daha olmadı.

Durumun ne kadar vahim olduğunu görüyorsunuz.

5 tane şey yazdım, hoca gitmiş matematikten proje vermiş. Seneye din dersinden alacağım zaten. Hoca 20 soruyu sınıfta tahtadan açıp cozeceksiniz dedi. Slayt falan hazırlayıp. Olmadı kagida yazarım oradan da tahtaya geçiririm de ben daha konuları bilmediğim ve beceremedigim için yapmayacağım. Hocanın yapılmamış projeye 0 verme hakkı var mı? Yoksa 50 falan mı verir? Bir de 0 verse kaç etki eder, 10 verse kaç etki eder? Hiç değilse 2 soru yapmaya çalışıp 5+10 falan almaya çalışırım.

Pazartesi ya da salı son teslim tarihi bunu da ekleyeyim. Bu zamana kadar aklın neredeydi diye soracaklar için yapamayacağım için saldım ve zaman çok hızlı geçti maalesef. 😃

5 tane şey yazdım, hoca gitmiş matematikten proje vermiş. Seneye din dersinden alacağım zaten. Hoca 20 soruyu sınıfta tahtadan açıp cozeceksiniz dedi. Slayt falan hazırlayıp. Olmadı kagida yazarım oradan da tahtaya geçiririm de ben daha konuları bilmediğim ve beceremedigim için yapmayacağım. Hocanın yapılmamış projeye 0 verme hakkı var mı? Yoksa 50 falan mı verir? Bir de 0 verse kaç etki eder, 10 verse kaç etki eder? Hiç değilse 2 soru yapmaya çalışıp 5+10 falan almaya çalışırım.

Pazartesi ya da salı son teslim tarihi bunu da ekleyeyim. Bu zamana kadar aklın neredeydi diye soracaklar için yapamayacağım için saldım ve zaman çok hızlı geçti maalesef. 😃

0 verebilir. Böyle bir hakkı var. Ortalaması muhtemelen yarıya falan düşer. Ama öyle olmayabilir.

Hocam sınavlara neden çalışmıyorsunuz ? Okumaya niyetin yoksa bari meslek okuluna gitseydin en azından meslek edinirdin.

Gerçekten bu kadar basit, ilkokul çocuğunun dahi yapabileceği bir projeyi yapmayıp gülerek anlatmanız çok üzücü. Sorunuzun cevabına gelirsek proje notu aynı sınav notu veya sözlü notu gibi ağırlığa sahiptir ama genel ortalamanızın tek başına 57 den 50 altına düşürmesine sebep olmaz.

En basit soruları yapıştır çöz.

Geri
Yukarı