Ekran kartını yükseltmek

bedirhank_14

Hectopat
Yer
Sokakta
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller, sistemim aşağıda yazılıdır.

AMD FX 4300 Quad Core Processor 3.80 GHz.
NVIDIA GT 730 2 GB.
Kingston HyperX Fury Blue 4 GB DDR3 RAM.
350W PSU.
Letgo'da yaşadığım şehirde 240 TL gibi bir fiyata Sapphire Dual-X HD7850 1 GB modelini buldum.
Bu yüzden biraz bu ekran kartını düşünüyorum. HD 7850 alırsam PSU sorun çıkartır mı? GTA 5, CS:GO gibi oyunlardaki FPS değerlerim nasıl olur? Bunları öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

NVIDIA GT 730 2 GB.
350W PSU.
Letgo'da yaşadığım şehirde 240 TL gibi bir fiyata Sapphire Dual-X HD7850 1 GB modelini buldum.
Bu yüzden biraz bu ekran kartını düşünüyorum. HD 7850 alırsam PSU sorun çıkartır mı? GTA 5, CS:GO gibi oyunlardaki FPS değerlerim nasıl olur? Bunları öğrenmek istiyorum.
Yetmez. 500W civarı bir PSU lazım.

NVIDIA GT 730 2 GB.
350W PSU.
Sorun çıkarmaz fakat, bu iki kart arasında çok bir fark yok. Değiştirmeye değmez.

PSU yetersiz kalır hocam mutlaka yükseltmeniz lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı