Ekran kartının içi açılmış mı?

Ekmek Reis

Hectopat
Daha fazla  
Bu ekran kartının içi açılmış mı?

Bu ekran kartının içi açılmış mı?

İkinci el olarak elden teslim almayı düşünüyorum ama satan kişi açmadığını iddia ediyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20230618-WA0004.jpg
    IMG-20230618-WA0004.jpg
    118,4 KB · Görüntüleme: 103
Bunu buradan anlamak zor çünkü vida üstünde koruma bandı yok kartı satın almaya gittiğinizde vida deliklerine bakın aşınma var mı diye eğer yoksa ya açılmamıştır ya da işini yapan kişi cidden iş yapmıştır.

Ekran kartının ortası yamuk mu duruyor açıdan dolayı mı öyle gösteriyor?
Nasıl yani hocam?

Bunu buradan anlamak zor çünkü vida üstünde koruma bandı yok kartı satın almaya gittiğinizde vida deliklerine bakın aşınma var mı diye eğer yoksa ya açılmamıştır ya da işini yapan kişi cidden iş yapmıştır.
Bir vidanın rengi farklı gibi biraz daha ondan şüphelendim.

Vidaların duruş şeklide düzgün ben sadece sol alt vidada güvenlik etiketi olduğunu düşünüyorum.

Fotodan bunu anlamak zor ışık her yerden vuruyor olabilir dediğim gibi elden alırken vidaları iyice kontrol edin ayrıca alacağınz kişi açılıp açılmadığını söylüyor mu? Kart nedir? Alırken test yapacak mısını?

GT 1030 DDR4 LP alacağım kişi vidalarının açılmadığını söylüyor elden test yapacağım. Kart çalışıyormuş.1 yıldır kutudaymış.

Vidaların duruş şeklide düzgün ben sadece sol alt vidada güvenlik etiketi olduğunu düşünüyorum.

Güvenlik etiketi genellikle başlangıç seviyesi veya altında kartlarda bulunmuyor.

YouTube'dan aynı kartın videolarını izleyin izlerken vita etiketi var mı ona dikkat edin Google'dan baktım ancak sonuç bulamadım ama incelleme videolarında elbet vardır çeken.

MSI versiyonun koruma etiketi var ancak Gigabyte versiyonunda etiket yok.

Güvenlik etiketi genellikle başlangıç seviyesi veya altında kartlarda bulunmuyor kart nedir ona göre yol çizelim.

YouTube'dan aynı kartın videolarını izleyin izlerken vita etiketi var mı ona dikkat edin Google'dan baktım ancak sonuç bulamadım ama incelleme videolarında elbet vardır çeken.

İnceleme videolarında da etiket yok arkadaş flaşla çektiği için öyle çıkmış muhtemelen zaten vidalarında hepsi aynı pozisyonda teşekkür ederim yardımınız için. Son olarak 800 TL iyi mi hocam?

Sıfır aldığım Gigabyte kartta da etiket yoktu, koymuyorlar galiba.

Aynen birkaç video inceledim MSI da gördüm sadece etiketi Gigabyte kullanmamış.

İnceleme videolarında da etiket yok arkadaş flaşla çektiği için öyle çıkmış muhtemelen zaten vidalarında hepsi aynı pozisyonda teşekkür ederim yardımınız için. Son olarak 800 TL iyi mi hocam?

Piyasadan haberim yok. Piyasaya hakim olan birinin yorum yapması daha doğru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı