Ekran kartının içinden çıkan 4 vidayı sıkı takmak sorun çıkarır mı?

• Konuyu başlatan zw1n
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 224

zw1n

Hectopat
Yer
Gaziantep
Arkadaşlar daha önce hep laptop kullandım. Masaüstünün m'sinden anlamam. Bir arkadaşa ekran kartını montajlaması için verdim, anlıyor sandım. Ekran kartına bastıra bastıra ama insan gibi bastırmıyor yani bastırırken ecel terleri döktü o derece. Nasıl anlatacağımı bilmiyorum hayvani bir bastırma yani. Sonra güç bela içinden 4 vida çıkardı. Ben sonra dedim bırak bilgisayarcıya götürür hallettiririm. Sonra götürdüm taktırdım vs. her şey normal. Aklıma bir soru takıldı, içinden çıkan 4 vidayı geri taktı fakat sıkı mı vidaladı falan bilmiyorum. Bir problem yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vidalar sorun yaratmaz, ayrıca hangi vidalardan bahsediyorsunuz? Anakart ya da ekran kartında fiziksel hasar kontrolü yapın göz kararıyla. Ayrıca anakartı bayağı yamultup zarar verecek kadar sert bastırmadıysa sorun olmaz.

Hiç ekran kartından vida çıktığını görmedim :D soru da bir değişik o derecede de bastırsa çoktan kırılırdı.

Köfte ekmek mi bu içinden vida çıksın :D

4 tane küçük vida çıktı.

Vidalar sorun yaratmaz, ayrıca hangi vidalardan bahsediyorsunuz? Anakart ya da ekran kartında fiziksel hasar kontrolü yapın göz kararıyla. Ayrıca anakartı bayağı yamultup zarar verecek kadar sert bastırmadıysa sorun olmaz.

Kart takılmamıştı.

Hiç ekran kartından vida çıktığını görmedim :D soru da bir değişik o derecede de bastırsa çoktan kırılırdı.

Çıktı. 4 tane küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı