Ekran kartının ışığı yanmıyor ve görüntü gelmiyor

FunnyValentinel

Yoctopat
Daha fazla  
Şimdi bu bilgisayar bana başkasından geldi ama işlemci fanında ki AMD yazısı bir RAM slotunu kapattığı için fanı sola çevirdim taktım. Ama taktıktan sonra ekran kartının ışığı yanmamaya ve görüntü gelmemeye başladı ve şu sol yukarıdaki fan dönmüyor. Nedeni ne olabilir? Aşağıda fotoğrafları var. Ben PC'den anlamadığım için soruyorum, herhangi bir kablo falan mı çıkmış? İkinci fotoğraftaki parça ne bilmiyorum ama belki onunla da alakası vardır diye atayım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220601_192407.jpg
    IMG_20220601_192407.jpg
    248,1 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20220601_192415.jpg
    IMG_20220601_192415.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
İşlemciyi çevirdim derken? Fanını çevirmişsindir umarım.
Evet fan
Şimdi bu bilgisayar bana başkasından geldi ama işlemci fanında ki AMD yazısı bir RAM slotunu kapattığı için fanı sola çevirdim taktım. Ama taktıktan sonra ekran kartının ışığı yanmamaya ve görüntü gelmemeye başladı ve şu sol yukarıdaki fan dönmüyor. Nedeni ne olabilir? Aşağıda fotoğrafları var. Ben PC'den anlamadığım için soruyorum, herhangi bir kablo falan mı çıkmış? İkinci fotoğraftaki parça ne bilmiyorum ama belki onunla da alakası vardır diye atayım

Şimdi bu bilgisayar bana başkasından geldi ama işlemci fanında ki AMD yazısı bir RAM slotunu kapattığı için fanı sola çevirdim taktım. Ama taktıktan sonra ekran kartının ışığı yanmamaya ve görüntü gelmemeye başladı ve şu sol yukarıdaki fan dönmüyor. Nedeni ne olabilir? Aşağıda fotoğrafları var. Ben PC'den anlamadığım için soruyorum, herhangi bir kablo falan mı çıkmış? İkinci fotoğraftaki parça ne bilmiyorum ama belki onunla da alakası vardır diye atayım.
Ekran kartının hala ışığı yok ama fanları çalışıyor ve soldaki fan hala çalışmıyor ama artık görüntü var, bir sorun çıkartır mı bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı