Ekran kartının ismini nasıl değiştirebilirim?

Regedit'e girip F3 basın, 750 Ti diye aratın her çıkanı 2080 Ti olarak düzeltin. Yeniden başlattıktan sonra sıfırlanıyor diye biliyorum ama ona göre.

Gözünüzü kapayın, 15 e kadar sayın sonra açın. Bakın RTX 2080 Ti olacak o kart :D :D Dostum ilk kez senden duyuyorum böyle bir şeyi. Varsa böyle bir şey öğrenmeye açığım..

Benim ekran kartım GTX 750 Ti onun ismini RTX 2080 Ti yapmak istiyorum nasıl olabilir?
Tavsiyem 2080 Ti'ım var diye hava atayım derken, bilgisayarın açılmamasına neden olabilecek bir soruna sebebiyet vermemeniz olur. Kayıt defteri ile bu şekilde oynamak mutlaka başka sorunlara neden olacaktır.

Tavsiyem 2080 Ti'ım var diye hava atayım derken, bilgisayarın açılmamasına neden olabilecek bir soruna sebebiyet vermemeniz olur. Kayıt defteri ile bu şekilde oynamak mutlaka başka sorunlara neden olacaktır.
Ben yaptım dediğim yöntemi sıkıntı çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı