Ekran kartının tek fanlı olması sorun yaratır mı?

wus

Hectopat
Merhaba. Teknobiyotikten bu bilgisayarı almayı düşünüyordum ama gaming.gen.tr diye bir siteye rastladım ve fiyatları uygundu. Forumda baktım baya bir kişi övmüş bir sıkıntı çıkmamış gibi. Almayı düşündüğüm sistem bu. Sizce ekran kartının tek fanlı olması bir sorun yaratır mı? Fps'de fark yapar mı? Çünkü arada 1000tl fiyat farkı var. 1000'tl fark verilir mi değer mi? Ve gaming gen güvenilir midir?(Ayrıca gaming gen'de anakart işlemci OC'si destekliyor.)

Merhaba. Teknobiyotik'ten bu bilgisayarı almayı düşünüyordum ama gaming.gen.tr diye bir siteye rastladım ve fiyatları uygundu. Forumda baktım bayağı bir kişi övmüş bir sıkıntı çıkmamış gibi. Almayı düşündüğüm sistem bu. Sizce ekran kartının tek fanlı olması bir sorun yaratır mı? FPS'de fark yapar mı? Çünkü arada 1000TL fiyat farkı var. 1000'TL fark verilir mi değer mi? Ve Gaming gen güvenilir midir?(ayrıca gsming Gen'de anakart işlemci OC'si destekliyor.)

Gaming gen güvenilir, kartınızın modelini YouTube üzerinden aratarak ortalama fikirler sahibi olabilirsiniz ancak çok sorun olacağını düşünmüyorum.

Gaming.gen.tr'deki sistem daha mantıklı fakat PSU değişmeli. O kasanın hava akışı kötü değil. Pek sorun olmaz. Eğer çok fazla ısınırsa en fazla UV yaparsın.

Merhaba. Teknobiyotik'ten bu bilgisayarı almayı düşünüyordum ama gaming.gen.tr diye bir siteye rastladım ve fiyatları uygundu. Forumda baktım bayağı bir kişi övmüş bir sıkıntı çıkmamış gibi. Almayı düşündüğüm sistem bu. Sizce ekran kartının tek fanlı olması bir sorun yaratır mı? FPS'de fark yapar mı? Çünkü arada 1000TL fiyat farkı var. 1000'TL fark verilir mi değer mi? Ve Gaming gen güvenilir midir?(Ayrıca Gaming Gen'de anakart işlemci OC'si destekliyor.)

Bu sisteme bir bak derim

Bu sisteme bir bak derim
Hocam sağolun. Siteyi duymadım hiç, iyi bir site mi biraz araştırmam lazım.
Gaming.gen.tr'deki sistem daha mantıklı fakat PSU değişmeli. O kasanın hava akışı kötü değil. Pek sorun olmaz. Eğer çok fazla ısınırsa en fazla UV yaparsın.
Undervolt yapınca performans kaybı oluyor diye biliyorum.Yanlışsam düzeltin.

Hocam sağolun. Siteyi duymadım hiç, iyi bir site mi biraz araştırmam lazım.

Undervolt yapınca performans kaybı oluyor diye biliyorum.Yanlışsam düzeltin.
Site güvenilir hocam sipariş verdim gelmesini bekliyorum. Tabiki ilerleyen dönemlerde yükseltme yapılırsa daha iyi olur. Ram ve psu olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı