Ekran kartinin VRAM frekansi birden dusuyor

Moarti

Femtopat
Daha fazla  
Oyun oynarken MSI Afterburner'la takip ettim tam VRAM frekansi dustugu an FPS düşmesi giriyor. Ne yaptiysam duzeltemedim, eski bir PSU kullaniyorum aopen marka 350W bir model sorunun bundan kaynakli oldugunu dusunuyorum. Sizce de oyle midir degistireyim mi? Sorun ondan degilse bosunada PSU almak istemiyorum. İnternet sitesinden Watt degeri hesaplama yaptim. En kotu 290 Watt falan istiyor.

Oyun oynarken MSI Afterburner'la takip ettim tam VRAM frekansi dustugu an FPS düşmesi giriyor. Ne yaptiysam duzeltemedim, eski bir PSU kullaniyorum aopen marka 350W bir model sorunun bundan kaynakli oldugunu dusunuyorum. Sizce de oyle midir degistireyim mi? Sorun ondan degilse bosunada PSU almak istemiyorum. İnternet sitesinden Watt degeri hesaplama yaptim. En kotu 290 Watt falan istiyor.
Ekran kartınızı da yazsaydınız keşke.
Kartınız OC'li ise ve fazla ısınıyorsa sıcaklığı düşürmek için kendini Base hızına alıyor olabilir.

Hic isinma olmuyor. Funmark testinde bile en fazla 63 dereceleri felan gordum ve test sirasinda oyunlarda oldugu gibi dususler olmadi. Ekran kartinin kendi ozel uygulamasi ile gucunu sinirladirdigim da bile bu sorunu yasiyorum. Ekran karti modeli rx 560
775 pin anakartta xeon e5450.

Yeni konular

Geri
Yukarı