Ekran kartınız kaç GB ve memnun musunuz?

GT 730 2 GB VRAM ve memnun degilim ama cok oyunu bunun sayesinde oynayip bitirdim genel olarak baslarda memnundum cunku kucukken 512MB kullaniyordum buna geçtiğimde cag atladim ama standartlar yukseldikce memnuniyet dusuyor.

HD 6670 1GB

8 gb vram, 2K ULTRA'da Far Cry 6 dışında hiç bir oyunda sorun yaşamadım. Far Cry 6'da HD Doku paketini silince sorun kalmıyor.(11gb vram istediği için oyun inerken soruyor, HD Doku paketi insin mi diye)

Evet, ben de NVIDIA destekli firmaların bozuk oyun çıkarıp DLSS kullandığını düşünüyorum, ULTRA ayarada Ac Valhalla açabiliyorum ama grafiklerinde aman aman iyileştirme olmayan Witcher 3 Next Gen'i Rt kapalı zor oynuyorum.
AMD destekli oyunlar da abest vram tüketiyor o ayrı.

RTX 3050 8 GB 1080p için gayet memnunum.

RX 6650XT 8 GB VRAM. Karta göre VRAM bence düşük kalıyor. AMD sürekli Nvidia'ya VRAM göndermesi yapıyor ama muadili 3060 12 GB VRAM ile çıkmıştı. Özellikle FH 5'te kart yetse de VRAM dolduğundan ultrada oynayamıyorum.

1660Ti 6 GB kullanıyorum ve memnunum.

RX 6650XT 8 GB VRAM. Karta göre VRAM bence düşük kalıyor. AMD sürekli Nvidia'ya VRAM göndermesi yapıyor ama muadili 3060 12 GB VRAM ile çıkmıştı. Özellikle FH 5'te kart yetse de VRAM dolduğundan ultrada oynayamıyorum.

6gb mobil 3060 gayet yeterli.

Intel Iris Xe 2 GB, rekabetçi oyunlar dışında 16 GB ram olmadığı için iş görmüyor. (8 GB ram'e sahibim)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…