Ekran kartları fiyatları neden coştu?

Madencilik,stok gibi bir sürü cevap veren var.Bi ara bu temayı işleyen bir videoda kargo fiyatlarınında sorun olduğundan bahsedilmişti.

Benim anlamadığım olay şu ; Niye çölde atılan mızrak dönüp dolaşıp fiyatları etkiliyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şuan hepsiburadaya bakıyorum rtx 2000 serisi kartta yok. 3000 seriside yok, olanlar 27000 liracık. Sanırım 2000 serisini durdurdular, 3000 seriside stokta yok. Hal böyle olunca, kart kalmadı. Tabi mining de etkili arkadaşın dediği gibi. Kart kalmayınca hepsi fırladı.

Kesin adam 3000 TL şeye 8300 TL'ye fırladı eğer vergiler olmasa idi 4500 TL gibi bir şeydi.

O bahsettiğin şey konsol ise evet ekstra vergiler geldi. Ama ekran kartları için bu geçerli değil, standart vergiler söz konusu. Direkt yurtdışından pahalı geliyor zaten, açı bak amazon'a falan 300 dolarlık kartlar 1000 dolar üzerinde.

Okula yoğunlaşmam lazım ve kendi kartımı satsam mı diye düşünüyorum. Bu fiyatlara ileride satma imkanım yok. Çık aklımdan bu fikir çık artık :D

Yeni konular

Geri
Yukarı