Ekran kartları ne kadar ucuzlayacak?

Untex

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Globalde ekran kartlarının ucuzladığını görüyoruz bu Türkiye'ye ne kadar yansır ekran kartları ne kadar ucuzlar?
Genel olarak 3060 ve üstü için soruyorum bu soruyu.

Global fiyatına neweggde varlar hocam alabilirsiniz 1 mayıstan önce gelecektir büyük ihtimalle, burda ki fırsatcılara kaptırmayın parayı:
6700xt 10,318
3060ti gaming x 11,507
Fiyatlara vergi kargo dahil.

Global fiyatına neweggde varlar hocam alabilirsiniz 1 mayıstan önce gelecektir büyük ihtimalle, burda ki fırsatcılara kaptırmayın parayı:
6700xt 10,318
3060ti gaming x 11,507
Fiyatlara vergi kargo dahil.
Garanti yok, tehlikeli olur.

Türkiye'de yaşanan ekran kartı indirimlerinin farkında olmayıp 40 yılda bir Google'a ekran kartı yazıp aratan kitlenin piyasadan haberi olmadığı ve cahil kaldığı ülkede yaşıyoruz. Şu an fiyatlardaki düşüşü görmeyen net kördür.

@Untex Böyle giderse Haziran ayında 3060'ı sabit 7000 TL'lerde görmeye başlayabiliriz.

Türkiye'de yaşanan ekran kartı indirimlerinin farkında olmayıp 40 yılda bir Google'a ekran kartı yazıp aratan kitlenin piyasadan haberi olmadığı ve cahil kaldığı ülkede yaşıyoruz. Şu an fiyatlardaki düşüşü görmeyen net kördür.

@Untex Böyle giderse Haziran ayında 3060'ı sabit 7000 TL'lerde görmeye başlayabiliriz.
Ben düşüşün farkındayım fakat daha düşer diye düşünüyorum.
Ben de 7000 seviyelerine gerileyeceğini tahmin ediyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı