Ekran kartlarının pahalanmaya başlaması

dyingme

Hectopat
Daha fazla  
Bir süredir piyasayı takip ediyorum çünkü ekran kartı yenilemeyi düşünüyorum, 4000 serisi ile gelen ucuzluk havası yerini yavaş yavaş zamlı fiyatlara bırakıyor, geçen ay ve şubatta en uygun fiyatları gören kartlar şu an yavaş yavaş pahalanıyor, bunda TL'nin her gün değer kaybetmesi de etkili ancak görünen o ki fiyatların ucuzlayacağı yok gibi.

Bir süredir piyasayı takip ediyorum çünkü ekran kartı yenilemeyi düşünüyorum, 4000 serisi ile gelen ucuzluk havası yerini yavaş yavaş zamlı fiyatlara bırakıyor, geçen ay ve şubatta en uygun fiyatları gören kartlar şu an yavaş yavaş pahalanıyor, bunda TL'nin her gün değer kaybetmesi de etkili ancak görünen o ki fiyatların ucuzlayacağı yok gibi.

Al sat yapan birisi olarak söylüyorum seçimden en kötü 2 veya 3 hafta sonra pıyasa durgunlaşabilir az da olsa fiyatlar düşebilir.

Ülkede ilerleyen zamanla ucuzlayan bir ürün gören var mı ki hiç? PS4 çıksın PS3 alırım diyordum, halâ alacağım.

Bindik bi' alâmete misali.

Hocam geçen haftalarda Gainward 3060 12 GB ekran kartı 6.999 TL ydi Trendyol indirimli hali şu an bitmiş olabilir veya kalmıştır 5-10

Geri
Yukarı