Ekran kartsız 7-8 bin ₺ arası sistem tavsiyesi

ErenCakir

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Herkese merhaba;

Arkadaşıma 7000-8000 ₺ arası ekran kartsız hazır sistem baktık ama hep APU sistemler mevcut. Bir süre idare edecek ekran kartı elimizde mevcut. Sistemi ileriye dönük ekran kartı değiştirdiğimizde kullanabileceğimiz bir sistem toplamak istiyoruz. Önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.

Selamlar,

Satıcılar genellikle içinde ekran kartı olmayan sistemleri tek başına satışa sunmuyorlar. Bu sebeple parçaları tek tek alarak bir sistem toplamanızı öneririm. Takmayı düşündüğünüz ekran kartını söylersiniz bir kaç tavsiyede bulunmaya çalışacağım size.

Herkese merhaba;

Arkadaşıma 7000-8000 ₺ arası ekran kartsız hazır sistem baktık ama hep APU sistemler mevcut. Bir süre idare edecek ekran kartı elimizde mevcut. Sistemi ileriye dönük ekran kartı değiştirdiğimizde kullanabileceğimiz bir sistem toplamak istiyoruz. Önerilerinizi bekliyorum, iyi sosyaller.
Eğer bütçeyi biraz artırabilirse bu:
artıramazsa şu sistem iyi:
apu sistem olarakta:

Herkese merhaba;

Elinizde görüntü almak için kullanabileceğiniz bir kart ile bir süre kullanıp daha sonra 3060 (12 GB) veya RX 6600/6700 takabilirsiniz.

Selamlar,

Satıcılar genellikle içinde ekran kartı olmayan sistemleri tek başına satışa sunmuyorlar. Bu sebeple parçaları tek tek alarak bir sistem toplamanızı öneririm. Takmayı düşündüğünüz ekran kartını söylersiniz bir kaç tavsiyede bulunmaya çalışacağım size.
Zaten tek tek parça listesi rica etmiştim. Şimdilik 1660 super takacağız, ileride toplanan sisteme göre takılabilecek en iyisini takmayı düşünüyoruz.

i3 12100F'li attığım sistemi alabilirsiniz.

Peki bu kasa nasıl hocam daha ucuz

Peki bu kasa nasıl hocam daha ucuz.

Güzele benziyor fakat önü tam mesh bir yapıya sahip olmadığı için önermek istemedim.

seplendour isimli arkadaşın önerdiği parçalar iyi. Ancak bütçe biraz daha ayarlanıp işlemci tarafında Ryzen 5 5600 ve B450 bir anakart alınabilir. Tamamıyla size kalmış.

Geri
Yukarı