Ekran kartsız oyuncu bilgisayarı toplama rehberi

Nonameandsurname

Centipat
Sistem toplamayı düşünüyorum ve elimde de çok para yok açıkçasi. Yaklaşık 1800TL bu parayla en iyi olacak sistem şudur diye düşünüyorum.
Anakart: B450M-400TL
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G 400TL
RAM'ler: 8×2=16 GB DDR4 3000MHz CL16-400TL
500GB HDD-50 TL
Kasayı karar veremedim. Ama ucuz olacak yönünde bu konuda yardımci olursanız sevinirim. Zaten sistem ekran kartı olmadığı için çokta ısınmayacaktır diye düşünüyorum kasanın fiyatı Max 250olursa iyi olur ve PSU içinde olursa 450 yeter diye düşünüyorum. Zaten sistemi çok zorlamıyacağım. CS:GO ve PUBG Lite oynuyacağım. Bir de FIFA ve pes bir de işlemciye overclock yapmamamı önerir misiniz ve RAM'ler CL16 değeri ne demek soğutmalı falanmı bir de Monitör önerisi bekliyorum. Max 600TL olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplamayı düşünüyorum ve elimde de çok para yok açıkçasi. Yaklaşık 1800TL bu parayla en iyi olacak sistem şudur diye düşünüyorum.
500GB HDD-50 TL
Kasayı karar veremedim. Ama ucuz olacak yönünde bu konuda yardımci olursanız sevinirim. Zaten sistem ekran kartı olmadığı için çokta ısınmayacaktır diye düşünüyorum kasanın fiyatı Max 250olursa iyi olur ve PSU içinde olursa 450 yeter diye düşünüyorum. Zaten sistemi çok zorlamıyacağım. CS:GO ve PUBG Lite oynuyacağım. Bir de FIFA ve pes bir de işlemciye overclock yapmamamı önerir misiniz ve RAM'ler CL16 değeri ne demek soğutmalı falanmı bir de Monitör önerisi bekliyorum. Max 600TL olursa iyi olur.
Attığım sistemi alman senin için çok daha iyi olacaktır.

500GB HDD-50 TL
50TL'ye gördüğün Hard Disk'e ben de bakmıştım dostum. O Hard Disk arızalıdır büyük bir ihtimal, hiç bulaşma derim.

Attığım sistemi alman senin için çok daha iyi olacaktır.
Dostum zaten sonradan ekran kartı eklemesi yapacağım bunun için rx550li bir sisteme gerek yok bence ama teşekkür ederim.
500GB HDD nasıl 50 TL'ye bulacaksınız?
50 biraz abartı oldu 130 liraya sıfır bulunur diye düşünüyorum pek bilgim yok kızmayın.
Birde yaza kadar fiyatlar azda olsa düşer diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı