Ekran kartsız sistem toplama

Bütçe
4500
İtopya'dan baktım fotoğrafta 2 görünüyor ama yanda 4 yazıyor. Alta indim orada da 2 yazıyor. Emin olamadım. İleriye dönük olsun istiyorum. İleride montaj programları kullanırsam gerekir sanırım 32 GB RAM.

Onun için ATX anakart bak, mATX de 4 slot zor.
Bir oltaya daha sazan geldi. @ErenTMZ attığın kızgın boş kızgın. SSD Plus kronik sorunlu, Ultra 3D değil.
MB. 🤗

Burada 4 yazıyor.
Bir ürün alırken özelliklerine kendi sitesinden bakılır, satış mağazasına değil. MSI sitesinde kocaman 2 RAM slotu demiş.

1615219835755.png

Bir ürün alırken özelliklerine kendi sitesinden bakılır, satış mağazasına değil. MSI sitesinde kocaman 2 RAM slotu demiş.

Eki Görüntüle 912548
Biliyorum buradan görüp söyledim manasında söyledim.

Ekran kartları çok pahalı olduğu için piyasa düzelene kadar ekran kartsız kullanacağım. Oyun oynama gibi bir niyetim yok ama video, film izlemek istiyorum.
Kafamda şöyle bir sistem var, eksiklerini düzeltirseniz sevinirim.

i5 10400 işlemci.
Crucial Ballistix 2x8 3000 MHz RAM.
B460 anakart (marka model önerebilirsiniz).
Patriot Burst 480 GB SATA SSD (ilerleyen zamanlarda M.2 takarım).
MSI MAG Forge 100M kasa.
XPG Pylon PSU.
ASUS VP249QGR IPS 144 Hz monitör.
Direk M.2 çak hoca. Sonra güncellemek sıkıntılı oluyor. Ben 6 yıl önce, sonra güncellerim diye z97 anakarta 4460 işlemci aldıydım. Hala kurtulamadım.

Onun için ATX anakart bak, mATX de 4 slot zor.

MB. 🤗
Bu bütçede ATX anakart bulabilir miyim? Ayrıca kasa destekliyor mu?
Direk M.2 çak hoca. Sonra güncellemek sıkıntılı oluyor. Ben 6 yıl önce, sonra güncellerim diye z97 anakarta 4460 işlemci aldıydım. Hala kurtulamadım.
Eğer ailemi ikna edersem bütçeyi aşabilirim. Değişebilir bunlar. A2000 ssd nasıldır?

Yeni konular

Geri
Yukarı