Ekran Kartsız Skylake Sistem Toplama

meerkmen

Hectopat
Daha fazla  
3-5 ay idareten ekran kartsız pc kullanmayı düşünüyorum. Sistemi eke yüklüyorum, sistem hakkında yorum yapmanızı istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Ekran kartsız online oyunlar ağırlıklı olmak üzere oyunlar oynanacak.
  • Ekran kartı olamadan işlemciyi kullanarak oyun oynadığımız zaman işlemcinin ömrünün azalmayacağını okumuştum fakat yinede yorumlarsanız sevinirim.
  • Sistemde oyun oynamakla birlikte hafif render işlemleri de yapılacak.
  • Sistemde hangi parçaları değiştirirsem daha sağlıklı performans alırım.
  • Sisteme eklemeyi düşündüğüm kart şimdilik Rx 480 ekran kartı olmakla birlikte Nivdia'nın yeni bir hamlesiyle işler değişebilir.
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
A4 tech'in o faresi bende var almamanı öneririm.
İşlemcin i5 6600 ve sen z170 serisi anakart seçmişsin b150 veya h170 seçmelisin kesinlikle.
Everest almayı paraya çöpe atma ihtimalini göze alarak aldığını kabul ediyorum. İdareten aldığını yani.
Raminide anakart düşürdüğün için 2133mhzli almalısın.
Geriye kalan parçalar gayet güzel.

A4 tech'in o faresi bende var almamanı öneririm.
İşlemcin i5 6600 ve sen z170 serisi anakart seçmişsin b150 veya h170 seçmelisin kesinlikle.
Everest almayı paraya çöpe atma ihtimalini göze alarak aldığını kabul ediyorum. İdareten aldığını yani.
Raminide anakart düşürdüğün için 2133mhzli almalısın.
Geriye kalan parçalar gayet güzel.

Yorumun için teşekkür ederim. Söylediklerini dikkate alacağım. Peki sistem online oyunlarda sıkıntı çıkartır mı acaba?

Hi-level kalitesiz bir marka diye biliyorum. Tavsiye etmem. Onun yerine Samsung SSD'leri önerebilirim ancak onlar da cep yakar. En uygun çözüm Kingston.

Hi-level kalitesiz bir marka diye biliyorum. Tavsiye etmem. Onun yerine Samsung SSD'leri önerebilirim ancak onlar da cep yakar. En uygun çözüm Kingston.

Tavsiyen için teşekkür ederim. Şuan sistem nasıl oldu acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    30,2 KB · Görüntüleme: 121
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    24,7 KB · Görüntüleme: 217
  • Ekran Alıntısı3.PNG
    Ekran Alıntısı3.PNG
    11 KB · Görüntüleme: 133
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı