Ekran kaydetme aracı önerisi

• Konuyu başlatan Hiroo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 541
Eğer NVIDIA ise direkt olarak Shadow Play var. Açmak için:
Alt+z ve oradan "kaydet" adlı buton. Veya direkt olarak alt+f9

Camtasia recorder 8.

OBS programını öneririm ekran kaydı almak için.

Hocam Windows 10 kullanıcısıysanız OBS, NVIDIA Shadow Play (NVIDIA ekran kartı gerektirir)

Beyler benim dediğim kullanımı kolay lightshota benzer direk printscreene bastımmı açılan(örnek verdim farklı tuşlarda olabilir) Windows'la otomatik açılıp boyutu küçük olan bir şey yok mu Discord'da arkadaşlarıma bazı küçük kesitler atmak istiyorum komik gördüğüm bir videodan onun için istemiştim.

Beyler benim dediğim kullanımı kolay lightshota benzer direk printscreene bastımmı açılan(örnek verdim farklı tuşlarda olabilir) Windows'la otomatik açılıp boyutu küçük olan bir şey yok mu Discord'da arkadaşlarıma bazı küçük kesitler atmak istiyorum komik gördüğüm bir videodan onun için istemiştim.

Hocam Windows 10 kullanıyorsanız Windows tuşu + g tuşuna basarak Xbox Game Bar'ı açabiliyorsunuz orada eğer donanımınız yeterliyse "kayıt" veya "yakala" seçenekleri var.
Hocam Windows 10 kullanıyorsanız Windows tuşu + g tuşuna basarak Xbox Game Bar'ı açabiliyorsunuz orada eğer donanımınız yeterliyse "kayıt" veya "yakala" seçenekleri var.

Son 30 saniyeyi ve normal ekran kaydı kayıt edebiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı