Ekran kaydı programı önerisi

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam, oynadığım oyunları kameralı bir şekilde kaydetmek istiyorum. YouTube'da kendime özel bir şekilde yükleyeceğim sadece. Kullanımı zor olmayan ve düzgün bir program önerebilir misiniz? Nasıl kullanacağımı da anlatabilirseniz çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler.

Selam, oynadığım oyunları kameralı bir şekilde kaydetmek istiyorum. YouTube'da kendime özel bir şekilde yükleyeceğim sadece. Kullanımı zor olmayan ve düzgün bir program önerebilir misiniz? Nasıl kullanacağımı da anlatabilirseniz çok sevinirim, şimdiden çok teşekkürler.

En popüleri herhalde OBS Studio'dur. Kullanımı kolay ve her yerde rehber video bulabilirsin.

Nvidia Experience, fps kaybı olmuyor sıkıntısız.

usta ben kullanıyorum daha doğrusu kullanıyordum oluyordu.

OBS

OBS veya XBOX Gamebar
Xbox'ın uygulamalarında bugdan geçilmiyor, sırf o yüzden gamepass kullanmıyorum. Siz söyleyince bir şans vereyim dedim direkt 2 tane bug oldu :D.
En popüleri herhalde OBS Studio'dur. Kullanımı kolay ve her yerde rehber video bulabilirsin.
Tamam hocam zaten çokça öneriliyor bir bakacağım, sizin önerebileceğiniz bir rehber videosu varsa iyi olur.
Bilgisayarın kuvvetlimi ona göre program önereceğim.
R5 4600H - 1650ti orta seviye diyebilirim.
Kullanımı rahat mı? Bir bakacağım.

Xbox'ın uygulamalarında bugdan geçilmiyor, sırf o yüzden Game Pass kullanmıyorum. Siz söyleyince bir şans vereyim dedim direkt 2 tane bug oldu :D.

Tamam hocam zaten çokça öneriliyor bir bakacağım, sizin önerebileceğiniz bir rehber videosu varsa iyi olur.

R5 4600H - 1650 Ti orta seviye diyebilirim.

Kullanımı rahat mı? Bir bakacağım.

Maalesef yok ama cidden çok basit kullanması. Ben şu an kamerasız ekran kaydı yapıyorum.

Maalesef yok ama cidden çok basit kullanması. Ben şu an kamerasız ekran kaydı yapıyorum.
Tamamdır hocam çok teşekkürler.

OBS veya XBOX Gamebar
Kayıt ayarlarını gelişmişe aldığımda kayıtı duraklat tuşu çalışmıyor, basite alınca çalışıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı