Ekran Kayması

OTOFAJİ

Kilopat
Daha fazla  
Adsız.jpg

Yukarıdaki resimde başlat çubuğundaki kaymaları net olarak görebilirsiniz sebebi nedir bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun senin monitöründen ya da GPU'dan kaynaklanıyor. Sen fotografı SS olarak gönderdiğin için bizde kayma gözükmüyor. Kamera ile ekranın fotografını çekin.

Ekran kartım yoktu normalde onboard ekran kartı kullanıyordum. Dün AMD HD 5450 model ekran kartı aldım. PCI slotuna taktım ondan sonra böyle olmaya başladı.

Ama şuan onu kullanıyorum. Bazı oyunlarda 40-45 fps veriyor. Geri götürmemi tavsiye eder misiniz?
Sıfırsa ekran kartı sıkıntılı demek ki. FPS'lerde çok düşüş olmaz ama görüntü olmadık yerde sapıtır. Ayrıca kaça aldın kartı? Aynı fiyata daha iyisi varsa onu tavsiye edelim.

Sıfırsa ekran kartı sıkıntılı demek ki. FPS'lerde çok düşüş olmaz ama görüntü olmadık yerde sapıtır. Ayrıca kaça aldın kartı? Aynı fiyata daha iyisi varsa onu tavsiye edelim.
Vatan Bilgisayardan Sapphire ATI Radeon HD 5450 71 liraya aldım. Aynı özellik ve fiyatta başka ekran kartı bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı