Ekran koruyucu ve kılıf güvenilir olarak nereden alınmalı?

Merhaba hocam bu tarz ürünlerde güvenilirlik diye bir şey pek olmuyor. En kalitelisi bile aynı malzemeyi kullanıyor. Buff diye bir marka vardı çekiçle vs test yapıyorlardı ekran koruyucu kırılmıyordu ama o marka da biraz tuzlu. Tercih sizin. Ben genelde online satış sitelerine modeli yazıyorum fiyata göre sıralayıp olumlu yoruma göre alıyorum. Mahalle esnafı ve telefonculardan almamanızı tavsiye ederim internetteki 20-30 liralık ürünleri 100-150 liraya satıyorlar genelde, tabi lisanslı ürün kullananlar hariç.

Merhaba hocam bu tarz ürünlerde güvenilirlik diye bir şey pek olmuyor. En kalitelisi bile aynı malzemeyi kullanıyor. Buff diye bir marka vardı çekiçle vs test yapıyorlardı ekran koruyucu kırılmıyordu ama o marka da biraz tuzlu. Tercih sizin. Ben genelde online satış sitelerine modeli yazıyorum fiyata göre sıralayıp olumlu yoruma göre alıyorum. Mahalle esnafı ve telefonculardan almamanızı tavsiye ederim internetteki 20-30 liralık ürünleri 100-150 liraya satıyorlar genelde, tabi lisanslı ürün kullananlar hariç.
Birkaç ay önce Redmi Note 9s cihazım için ekran koruyucu ve kılıfa 50tl verdim. Gayet de iyi, sorun yaşamadım. (telefoncu)

Ekran koruyucu gereksiz. Ekranlardaki Gorilla Glass o koruyucu bozuntusuna bin basıyor zaten, en ekstrem durumlarda bile çizilmeyen ve kırılmayan bir şey ekranlar. Koruyucular kısa zamanda renk atıyorlar, en ufak darbede çatlıyorlar, en ufak şeye çiziliyorlar. Ekranın görüntü kalitesi de bozuluyor, yapışkanı zamanla ekranın akıcılığını bozuyor. Boş yere para veriyorsunuz, zarardan başka bir şey değil. Tamamen psikolojik algı üzerine kurulmuş bir ticaret ağı.

Kılıf olarak da hissiyatı hangisi hoşuna giderse o, amaç kapaktaki plastiğin çizilmemesi. Mat silikon tavsiye ederim.

Bu ve Tech21 sadece iPhone'a ve üst modellere ürün üretiyor.
Turkcell'in online mağazasında sattığı Binano'nun fiyatı HB'da yarı fiyatına. Onu almayı düşünüyorum. Telefon (Samsung A24) biraz yeni olduğu için diğer sitelerde farklı ürünler için kullanıcı yorumları henüz yazılmamış.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı