Ekran koruyucunuzu çöpe atın!

Günde 5 kere düşürüyorum. 6 kere ekran koruyucu değiştirdim şimdi kullandığım bile ekran koruması paramparça zaten. Benim gibi hor kullananlar için iyi bir fikir değil bence :D

Hiç kullanmadım. Kullanmam da. Gerek duymuyorum.
Aynı şekilde ben de kullanmadım. Bir aralar mat, parmak izi bırakmayan hayalet ekranlardan kullanıyordum. Çıkardığımda bir daha asla ekran koruyucu/hayalet kullanmayacağıma yemin ettim. 😁

Telefonum kötü ve kırılması dahilinde bu telefonu yeniden yaptırmak istemem kılıf 3 yıldır aynı çizik kırık yok duruyor. 10 liralık kılıf

Kaliteli koruyucu kullandıktan sonra renk ve ışık kırılması yaşamazsınız. Yaşasam bile çok kafaya takmam açıkçası. Bu ekonomide telefonun ekranı sırf güzel gözüksün diye koruyucu takmayıp sonrasında bşr hata ile kırılıpta 2K cama veremem ben açıkçası. Onun yerine 200-300₺'lik koruyucum kırılsın ama görüntü bozuk olsun.

Hocam bir de konuya eklemeyi unutmuşum ekran içi parmak izi sensörünü çok etkiliyor bence o da sıkıntı.
Bazen algılamıyor, daha yavaş açılıyor vs.
çizik ekran yerine kırılmaz cam daha iyi olabilir.

Günde 5 kere düşürüyorum. 6 kere ekran koruyucu değiştirdim şimdi kullandığım bile ekran koruması paramparça zaten. Benim gibi hor kullananlar için iyi bir fikir değil bence :D

Bende ekran koruyucusu varken yatağa koltuğa fırlatırdım bir yatakta bir yerde sekerdi ekran koruyucusu paramparçaydı koruyucuyu söktüğümden beri hiç düşürmedim ( öğlenden beri telefonu bir yere fırlatmıyorum).

Son düzenleme:
Hocam bir de konuya eklemeyi unutmuşum ekran içi parmak izi sensörünü çok etkiliyor bence o da sıkıntı.
Bazen algılamıyor, daha yavaş açılıyor vs.
çizik ekran yerine kırılmaz cam daha iyi olabilir.

Bende ekran koruyucusu varken yatağa koltuğa fırlatırdım bir yatakta bir yerde sekerdi ekran koruyucusu paramparçaydı koruyucuyu söktüğümden beri hiç düşürmedim ( öğlenden beri telefonu bir yere fırlatmıyorum).
Kırılmaz cam taktırın. Kalın olsun yani. Çizilme korumalı cam taktırmayın çok bir esprisi yok. Ben yıllardır temperli cam kullanıyorum ekran içi parmak izi sensörümde var ama hiç sıkıntı yaşamadım

Yağ gibi akan şu sıcacık ekranı hissetmek o kadar güzel ki.
Siz hala 50 liralık camı mı parmaklıyorsunuz🫣 çöpe atın hemen.

Geri
Yukarı