Ekran koruyucusu olmadan iPhone XR kullanmak

Böyle şeylere çok takıntı olduğum için koruyucuyu çıkardım şimdi. 😅

Daha iyi hissediyorum, o koruyucunun kenarındaki kirleri görünce çok rahatsız oluyordum bir de çizikleri görünce.

Sadece kılıf var o da şart benim için.

Telefon önemli değil... Vestel E2 kullanıyorum, kendisi alo demelik ve günlük işleri yapmalık bir telefondur :D Önemli olan nasıl kullandığın. Seninde dediğin gibi bende kılıf ile sevmiyorum, telefona kılıf takınca tank oluyor resmen. Ekran koruyucuda takmıyorum... Düzgün kullanırsan elinden oradan buradan falan düşmez, kırılmaz... Benimkinin düştüğüde oldu ama helal olsun hiçbir şey olmadı telefona :D Sadece kenarlarında hafif darbeye bağlı şekil bozukluğu oldu (Harbiden hafif bu arada. Görmek için detaylı bakmak lazım yoksa anlaşılmaz)

Kardeşim zaten ekran koruyucu adı üstünde çizikleri ve darbeleri önlemek için takılan bir koruyucudur. Bizden almak istediğin cevap tam olarak ne onu anlamadım. Kaç tane soru sormuşsun ekran koruyucu taksam çizilir mi diye.. Ne dememizi bekliyorsun cidden sorduğun soru çok komik.

iPhone cihazların ekranı kolayca çizilebiliyor. Özellikle cebine nasıl koyduğun önemli. Hor kullanılan ama ekranı çizilmeyen dediğin ekrana dikkatlice bak, büyük ihtimal kılcal çizikler göreceksin.

Bence ekran koruyucu kullanmak şart. Ekran koruyucu kırılmaya pek engel olmuyor ama çiziklerden koruyor. Düzgün kullanır, düşürmezseniz kırılmaz ama çizilmesi kaçınılmaz bence.
Dediğin doğru. Özellikle ince nano camlar bu durumda çok kullanışlı. Kendini hissettirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı